Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, hova tovább és mit tegyek? Ti mit tennétek a helyemben? (probléma a leírásban. )

Figyelt kérdés

A helyzet az h 3 hónapja már párkapcsolatban élek. A srác akivel együtt vagyok, már régóta ismerem, egy haver révén ismertem meg pár éve, jól kijöttünk, aztán összejöttünk.jól elvagyunk, de vannak itt kisebb gondok. Én 24 vagyok, Ő 25. Ő munkanélküli, én meg dolgozom, és ha minden igaz jövőre le is lépek külföldre (most éppen pénzt gyüjtök rá). A párom nem dolgozik, munkanélküli. De nem is akar dolgozni, pedig jó esze van, van érettségije, karosszérialakatos szakmája, és havi 22 ezerből él, plusz az anyjával él, aki nyugdíjas már, az apukája meghalt. Én mondtam neki h menjen el dolgozni, hogy legyen pénze (kihangsúlyoznám h nem a pénze miatt vagyok vele eggyütt), csak mondtam neki h dolgozzon, de megmondta h ő nem hajlandó egy minimálbérért karosszériázni, mondtam neki más munkát is, de ő erre csak annyit mondott h van épp elég munkája otthon is. Mondtam neki külföldet is h menjünk ki, mert jól járna vele, stb, de Ő kijelentette h szereti az anyját mindene megvan és h nem hajlandó elmenni......Közben meg el se tudunk menni egy normális helyre, sétálni, belülni valahova, merthogy szerinte nem kell szórni a pénzt... Abból állnak az estéink h beteszünk vmi filmet, aztán meg sex, és ennyi.. Ahhoz képest hogy a páromnak "mindene megvan" még egy mikróhullámú sütőjük sincs (pedig nem szegények, teljesen átlagosan élnek), pedig mondtam a páromnak h tudok 5-10 e között kéz alá venni egyet, meg tudok segiteni a beszerzésében, de az se kellett neki... Merthogy megvannak nélküle... Pedig manapság már a legcsóróbb háztartásban is található mikrosütő... és folyamat hidegen együnk meg mindent..A másik: az "anyós" vagyis a párom anyja. Oké h szereti az anyját, de szerintem azért mindennek van egy határa. Megértem, h szereti, mert ő nevelte fel,stb. de a mamika már nyugdijas, cukorbeteg (mondjuk a betegsége annyira nem súlyos), de tud magára vigyázni. meg egyedül van, ezt is megértem. De folyamat ajnározza nekem az anyját, előttem ölelgeti, puszilgatja, multkor pl. filmnézéshez készültünk a párommal és az anyját is hívta h jöjjön és nézzen velünk filmet... Túlságosan ragaszkodik az anyjához is, ami szerintem ebbe a korban gáz azért... Nincs bajom az 'anyóssal' mert el tudunk beszélgetni, tudok én is alkalmazkodni, de azért ez sok szerintem már... Ti mit tennétek a helyemben? Vagy h. vegyem rá h változtasson egy kicsit? Én is változtam, mert ő nem cigizik, gyülöli a cigit, és a kedvéért ha vele vagyok, rá se gyujtok.

Pedig szeretem őt, de ez a pár felsoroltabb dolog eléggé zavar.

L/24



2013. dec. 15. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szerencsétlen pasiknak van párja?ÉS nekem meg nincs:D
2013. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kínlódhatsz vele még egy ideig, de ennek nincs jövője.
2013. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ti finoman szólva sem egymásnak lettetek teremtve.
2013. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké... még esetleg megpróbálok vele beszélni. Ehhez csak annyit h én is szeretem a szüleimet, mert ők neveltek fel, stb.. de nagykorú vok már van egy magánéletem is, meg nekik is, én pl. szeretnék elköltözni otthonról, mert lelkileg már régen leváltam tőlük, csak ahhoz h albiba menjek még alacsony a fizim, vadidegenekkel meg nem fogom megosztani a lakást. De a párommal elkezsdeném, csak változtatnia kéne egy kicsit magán!!! Ezeket a gondokat leszámitva, amiket megírtam, nem veszekszünk.
2013. dec. 15. 17:58
 5/12 A kérdező kommentje:
mindenesetre meghallgatom a válaszaitokat, aztán pedig mérlegelek
2013. dec. 15. 17:59
 6/12 A kérdező kommentje:
Jah és megjegyzem h apám minimálbérért görnyed az autók alatt, autószerelő. De a min. bér is jobb mint az önkormiba a segélykéért sorban állni.
2013. dec. 15. 18:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem elég hulladéknak tűnik a pasid,de ne sértődj meg.Szerintem te nem a barátnője vagy,hanem csak a d*gó pajtása.
2013. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem sértődtem +. Bár tény h a kedvembe járt mindig, szülinapomkor is felköszöntött, ha gondom volt, még hajnali 2kor is felhivhattam, számithattam rá. satöbbi... dehát nem tudom.. tényleg nem tudom h mit tegyek.
2013. dec. 15. 18:13
 9/12 anonim ***** válasza:
25 éves és semmi életcélja nincs! Ilyen pasi kell neked, akit esetleg neked kell majd eltartani? Ezt te sem gondolod komolyan... Felhívhattad őt hajnali 2-kor ha baj volt, meglepett születésnapodkor..És? Szerintem ezek egy párkapcsolatban alapvető dolgok és nem magyarázat semmire! Egyszerűen a barátod egy semmirekellő és pont! Ezt már te döntöd el, h a barátnője akarsz-e tényleg lenni, vagy a pénzzsákja és a d.gó pajtija...
2013. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én nem fogok senkit se eltartani. kezembe veszem a dolgokat, és több mint valószinű h tovább éllok, ha a szép szó nem ér semmit.. igy ne csodálkozzon ha nem lesz hosszutávú brtnőja... Mai világban tény h nehéz munkát találni, 1 évig kerestem, próbálálkoztam, de ő sose mondta h itt vagy ott járt állásinterjún, én viszont kb hetente eljárogattam interjúkra, meg fene tudja hova, hány helyre adtam be a CV-met... de nem is próbálkozik
2013. dec. 15. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!