Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van 2 gyerkőcöm egy 2 éves...

Van 2 gyerkőcöm egy 2 éves meg egy 5 hónapos! Nektek mennyit segít a párotok? Egyre több a probléma köztünk! Tanácstalan vagyok Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt elment egy új munkahelyre dolgozni...azóta egyre jobban megváltozott!sajnos a munkatársainak nincsen családja,gyereke így valahol gondolom Ő is sokszor elvágyna!Azóta kicsit iszogat is nem mondom hogy alkoholista mert nem de eddig ha nem dolgozott napi két sör ma már van hogy 3-4!sajnos egyre kevesebb nap telik el úgy hogy nem iszik egy sört sem!Hitelünk rengeteg van a házon amin rengeteget dogoztunk mindketten megszakad a szívem, ha arra gondolok hogy eladjuk pedig ha elválna útjaink muszáj eladni!Nem mondom hogy nem szereti a gyerekeit de rengeteget ül a gépnél, nekem abszolult semmit nem segít ha már segít is max megigazítja az ágyat és ezzel kifújt.Én egyre boldogtalanabb vagyok!:-(Sokszor úgy látom...ennek így semmi értelme...másik percben meg...gondolom más is így van....úgy sem lesz mással sem jobb talán még rosszabb!Nekem sajnos apukám ivott és úgy látom itt sem lesz megállás!Már próbáltam vele beszélni minden féle képen....a legfinomabbtól a legdurvábbig!Ne igyál kérlek mert hidd el ennek nem lesz jó vége!Vagy ha nem hagyod abba és nem foglalkozol velünk többet akkor le is út fel is út!Kérlek mondjátok meg mit tegyek!Én is elvált szülök gyerekeke vagyok nem vagyok rosszabb mint az akinek teljese a családba és anyukám tisztességel felnevelt amiért hálás vagyok!Viszont én nem szeretném hogy ne az apukájukkal nőjenek fel!Egy baj van hogy még mindig szeretem!Mit tudnék tenni?Tudom hogy nekem kell eldöntenem nem másnak...csak egy kis támaszra vágyom felőletek, vagy tanácsokra!
2012. nov. 25. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, megoldást sajnos nem tudok, nálunk a 4 nagyszülőből 3(!) iszik, 1ben nem vagyok biztos, szerintem ő Xanaxot szed, azért beszél félre. Ilyen családi előzménnyel szerintem érthető hogy hétköznap húzom a szám ha csak egy pohár bort is iszik a férjem, havi 1-2szer megy el "bulizni", akkor belefér nekem hogy iszik, de pontosan tudja, h ha oda jut ahová a szüleink, bármennyire szeretem,el fogok válni. A napi 2 sör is alkoholizmus nálam, a 3-4 meg főleg, rengeteg hiteletek van, számold ki 90doboz sör havonta mennyivel tudna segíteni a családi kasszán- Valahol értem hogy úszik az árral, de fel kellene nőnie a feladathoz, hogy a kollegáival ellentétben családja van, felelőssége, példát kell mutatnia és hogy ő a családfenntartó. Az én lányomat nem fogja lesmárolni a részeg apja ahogy velem tette az enyém, legyen millió meg egy ok amellett hogy vele maradjak, nálam a piálás válóok. És én bármennyire szeretem ezek ellenére is az apám, azt hiszem sok kellemetlen estétől kímélt volna meg az anyám ha elválik, amikor ez kezdődött. Nem rábeszélni akarlak, én egész biztos h meg fogom lépni,ha ide fajulnának a dolgok, ne ez legyen nálunk a családi hagyomány.

Én ultimátumot adnék és ha nincs eredménye, vagy kérném hogy menjen el 2 hétre vagy ha megoldható, én mennék a gyerekekkel, hátha észhez tér.

2012. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezt a kérdést mintha én írtam volna ki. Az én szüleim is elváltak, és én pl azért nem is akartam férjhez menni és gyerekeket vállalni, nehogy úgy járjanak mint én és a tesóm.

A szitud ismerős, megspékelve nálunk azzal, hogy nem érti meg, miért nincs kedvem a sörtől/bortól bűzlő szájára csókot adni... Pedig egyetemet végzett, művelt, intelligens ember, vezető beosztásban.


Nem tudok tanácsot adni. Én abban reménykedem, hogy ha nagyobbak lesznek a gyerekek, megváltoznak a dolgok.

2012. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!