Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem bulizom, van így esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem bulizom, van így esélyem ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem szoktam bulizni járni, mert nem igazán érdekel sem az ilyen fajta szórakozás, sem az alkohol (alkohol főleg nem), nem cigizem, nem drogozok, nem iszom

Van érettségim, van szakmám és most dolgozni járok stb stb... meg a többi felesleges mondandó


Szóval sosem járok bulizni, meg igazán máshova sem nagyon. Azt várom, hogy lesz egy barátnőm akivel majd eljárhatok oda ahová akarunk, de persze így lehet sosem lesz


Hétvégén kívül minden nap vonatozom, szinte ez az össz közösségi helyem, meg a munkahely, de oda nem épp barátnőjelöltek járnak:D


Van akinek esetleg vonaton sikerült párt találnia, vagy csak épp úgy spontán pesten, vagy miközben utazott haza vidékre!?


Egyébként normálisnak érzem magam:D

Mármint, manapság már túl sokan vannak akik nem tartanak normálisnak az ilyen fajta (alkohol és bulimentes) élet miatt


F/20+1


2013. dec. 15. 20:31
 1/9 Zakathol ***** válasza:
Van.
2013. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sem iszom, cigizem, bulizom, drogozok, csajozok; UFOnak hisznek.

Nehéz így barátnőt találni, de szerintem nem lehetetlen. Próbálj kulturális programokra eljárni, ahol értelmiségi emberek vannak, hátha összefutsz egy lánnyal, aki normális és egyedül álló. Nagyon nehéz...

2013. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*egyedülálló
2013. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pesti vagy? Mi az érdeklődési köröd, alapvetően milyen személyiségű vagy?
2013. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pesti, csak ott dolgozom

Igazából szinte sok minden érdekel, csak mivel nincs olyan társaságom akivel szívesen mennék, így sok minden kimarad

De pl kirándulás, mozi, tengerpart :o meg bármiben benne vagyok a megfelelő személlyel :)

2013. dec. 15. 22:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Pont ugyan így vagyok én is...

Sorstársak vagyunk. De remélem, neked is, meg nekem is jól alakulnak a dolgok!

19/F

2013. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a #2 és #6 voltam. Válasz volt az utolsó írásodra.
2013. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van, de sokkal kevesebb, mint a korodbeli bulizós társaidnak.
2013. dec. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én amikor kiutaztam az USA-ba akkor voltam így, hogy nem voltak ismerőseim, barátaim. Szerintem pl megpróbálhatnál elmenni bulizni. Lehet, hogy annyira mégse rossz, mint te gondolod. Alkoholt inni egy bulin nem muszáj. Egyébként fesztiválok, előadások, neadjisten internetes társkereső oldalak is vannak. +valamennyi ismerősöd csak van, rajtuk keresztül ismerhetnél meg másokat.
2013. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!