Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
nektek milyen tippjeitek vannak?hogyan csabitsam vissza?azt erzem hogy mar nem szeret,mas lanyokkal levelezik.nem jartunk de kavartunk es regota ismerjuk egymast.minden nap atjon hozzank hogy jatszon a tesommal olyankor az en szobamba is bejon de mar azt erzem hogy csak kihasznal de nem szeret.tippeket tudtok adni,hogyan lehetne hogy ujra belem szeressen?koszonom a segitsegeket:)
2013. dec. 15. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem jártatok? ..Lehet hogy pontosan ezért. ő többet akart volna, csak igy ugy érezte , hogy csak arra kellett neked is ő.
2013. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
gondolod?nekem mindig azt mondja hogy csunya vagyok :// egyszer facebookon irta hogy szerelmes belem de utana mikor mondtam neki hogy aha azt bizonyitani kellene akkor utana irta hogy csak hulyult.szerintem masba szerelmes,az o otlete volt hogy csak kavarjunk de ne jarjunk.
2013. dec. 15. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!