Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti beleszeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti beleszeretnétek egy srácba akit először visszautasítottatok? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 00:37
 1/7 WheneverYouWant ***** válasza:
fogalomzavar van szerintem... azt hogy beleszeretsz -e valakibe azt nem te befolyásolod... hogy összejönne a vele úgy lenne helyes a kérdés de ezt majd a lányok megmondják én fiú vagyok:)
2013. dec. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
49%
Ha sokáig udvarol akkor előfordulhat! De nekem az ilyenekből mindig a legjobb Barátok lesznek a fiuk, de előfordult ,hogy bele szerettem abba a fiúba akibe nem hittem hogy bele fogok.
2013. dec. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, mert megfűzött.
2013. dec. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előfordulhat.

A legfontosabb: amit elutasításnak vettél, valószínűleg nem a személyednek, hanem a viselkedésednek, a közeledésed módjának szólt!

2013. dec. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Az elutasítás konkrétan az érzelmeim bevallása után következett...

Ezután a barátja maradtam, de én még mindig többet szeretnék, mint csak a barátja lenni, ezért tettem fel a kérdést, hogy esetleg nála is kialakulhatna-e az az érzés, amit én táplálok felé

2013. dec. 16. 00:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak MOST nem, őmiatta is, meg Temiattad is. Ő most nem nyitott rád, Te pedig nem úgy közeledtél amitől beindul. Napold el a vágyaid, de ne add fel! Viszont most NAPOLD EL! Most ne akarj közelebb menni! Sőt, inkább hiányozz neki egy kicsit, és foglalkozz más dolgokkal, és más lányokkal!:)
2013. dec. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Magyarul: egy lány visszautasított, de te azért még reménykedsz, hogy hátha időközben beléd zúgott? Háttöö.. Mérget azért ne vegyél rá.


(Ha meg mégis, és egyértelmű a közeledése, akkor engedd közel magadhoz, és aztán utasítsd vissza te. A bosszú ilyenkor annnnyyyira jól tud esni. :) Ha elgyengülsz és kimutatod, hogy még mindig tetszik neked, megint pofára fog ejteni.)

2013. dec. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!