Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit tennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adrienn12 kérdése:

Lányok! Ti mit tennétek ha a legjobb barátnőtök barátjába beleszeretnétek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
elnyomnám magamban az érzést. az lenne a legnagyobb szemétség, ha megpróbálnék összejönni vele.
2013. máj. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát jah.. Ez kicsit szemétség lenne.. Ja hoppá,mit is beszélek én,baromi nagy szemétség lenne ..
2013. máj. 4. 09:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Mivel nagyon szeretem a baratnomet, nem tennem tonkre a kapcsolatat. Talan egy masik jo baratnomnek elmondanam, hogy segitsen nekem, ebben a helyzetben, de a legjobb baratnomnek semmikepp. Megprobalnek beole kiszeretni. :)
2013. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen eleve nem történne meg, mert barátnő barátja semleges.
2013. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztosan elnyomnám magamban az érzést.

Azért biztos a srác is tett valamit azért, hogy ez kialakuljon, nem?

2013. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
megvárnám mig szakitanak aztán megpróbálék leülni a barátnőmmel h ne haragudjon de igy érzek mi lenne ha összejönnék vele
2013. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
LD: éjjel-nappal Budapest! :D
2013. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát összegezd, hogy milyen a kapcsolatuk, és ha már haldoklik, akkor várd meg amíg szakítanak és utána először tisztázd a barátnőddel a dolgot, hogy beleszerettél a srácba. Persze, csak akkor ha tudod hogy a fiú sem közömbös irántad, és CSAK abban az esetben, ha látod hogy a barátnődet nem viselte meg a szakítás nagyon. Azért várj 2-3-4 hetet. Ha viszont boldog párkapcsolatban élnek, akkor felejtsd el. Ha pedig a srácot nem is érdekled, akkor felesleges konfliktust gerjeszteni. Viszont ha nyomul rád is, miközben a barátnőjével esze ágában sincs szakítani, akkor szintén gyorsan verd ki a fejedből mert csak egy gyökér. Én ezt tanácsolom. :)
2013. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. máj. 4. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!