Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel mennék koncertre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel mennék koncertre, mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hétvégén a barátnőmmel mennék egy koncertre meg valószínűleg pár haverral. Ezzel nem is lenne gond, csak az hogy én még sose voltam egyik barátnőmmel sem koncerten. Volt pedig már 1-2 és meg eléggé úgymond bulizós vagyok de őket nem vittem el sose meg jönni se akartak. De Ő más.. A kérdésem az lenne, hogy mit lehet csinálni így a koncerten? Otthagyni nem akarom ha mondjuk bemegyek pogózni mert félek hogy eltűnik vagy rámásznak, mert eléggé jól néz ki. De egyhelyben állni sem akarok nagyon, mert az meg nem tudom, eléggé gáz lehet. Szerintetek mit tegyek? Amúgy punk/rock koncert lesz.


2013. dec. 16. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy sejtettük, hogy nem egy komolyzenei koncerten akarsz te elkezdeni pogózni.
2013. dec. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gáz lenne? Mi az hogy gáz? Max neked gáz.
2013. dec. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. A pogót kihagyod, anélkül is lehet jót bulizni.

2. Viszed őt is pogózni..

3. Akár meg is bízhatsz benne....

2013. dec. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Menjetek rársasággal ha egy mód van rá és sodródjatok az árral. Majd a helyzet adja magát.
2013. dec. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyedül ne hagyd ott, csak ha valaki vele marad még.
2013. dec. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd is bulizós, akkor ezek majd kiforrják magukat.:) Mi rendszeresen elhagyjuk egymást koncerten a barátommal, bár mi nagyobb társasággal szoktunk menni, amibe beletartoznak az én haverjaim, barátnőim is. Neki nem akar menni valakije? Így nem lenne baj, ha magára hagynád néha egy kicsit.
2013. dec. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!