Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A leírás alapján ti kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leírás alapján ti kit választanátok? Részletek lent!

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok. Úgy adatott, hogy két fiút közül is választhatok.

A leírás alapján ti kivel kezdenétek?

Szóval!


Az egyik fiú nálam 3 évvel fiatalabb. Nagyon aranyos fiú, és szinte rajong értem. Korához képest idősebbnek néz ki, és nekem kinézetre nagyon-nagyon tetszik. Kisfiús, de mégis nagyon férfias. Nagyon jóindulatú és jó szándékú. Lazán veszi az élet dolgait. Jókat lehet vele nevetni, viszont komolyabb dolgokról nem nagyon tudok vele beszélgetni. Viszont fizikálisan sokkal inkább vonz, mint a másik.


A másik srác nálam 10 évvel idősebb és a főiskolán a tanárom. Már régóta éreztem, hogy tetszem neki, de most utolsó évben lépett. Szinte mindenről tudok vele beszélgetni, nagyon jól kijövünk szellemileg. Ő is tisztességes, jó ember. Érdekes személyisége van, viszont fizikálisan kevésbé vagyok tőle úgy "bezsongva", mint a másik sráctól. Viszont neki már egzisztenciája van. Ő egy olyan férfi aki komolyan építette a karrierjét, nem annyira a mának él.


Mindkét fiú komolyan gondolná velem. Sose voltam egy "kapós" lány, és azért ez jót tesz az önbizalmamnak, de előbb-utóbb választani kell.


Ti hogy látjátok a leírásom alapján?


Előre is köszi a válaszokat!


2009. nov. 24. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Probáld ki mind2őt és döntsd el te mi nem tudunk dönteni ahhoz látni/ismerni kell!!

A proba nem azt jelenti hogy feküdj le vele de ezt te tudod

2009. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én az elsőt választanám,

de teljes mértékben rádbízom a döntést

2009. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a 2.-al kezdenék, de csak azért,mert engem vonzanak az idősebb érett férfiak,akik komolyak,de mégis lehet velük hülyéskedni. Meg az én párom 10évvel idősebb. A fiatalabbakban, vagy velem egy idősekben csak csalódtam eddíg. Viszont a te helyedben az elsőt választanám, mivel fontos a fizikális vonzalom... Sokkal több és jobb dolgot írtál le róla és sztem te őt sokkal jobban ismered mint a tanárodat. Komolyodni meg majd megfog (az első srác) melletted... 20L
2009. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem szólóval szentem az első de a te életed te döntésed
2009. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
előző előttem előttiXD
2009. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Két eshetőség van..

A Főiskolai tanárodnak megmondod: Húzzá gyúrni ne mindig csak tanuljá, me így nem vagy vonzó.

Vagy a másiknak: Kicsit dublázd már meg az IQdat meg csináljá karriert haver.

2009. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az elsőt választanám.
2009. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen első. Ne azért akarj valakit, mert karrierje meg egzisztenciája van már, 21 évesen nekem sem volt semmi ilyesmim, tanultam, egyetemista voltam, én is a mának éltem, ez abban a korban természetes, 34 éves korban meg az a természetes amit a másik srácról mondtál. Másrészt testi vonzósás nélkül jó vége nem lehet a dolognak, szóval a te döntésed, de az első szerintem a nyerő.
2009. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok! :)


22:01-esnek! Nagyon jót nevettem az írásodon! :D

2009. nov. 24. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!