Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért olyan nagy probléma, hogy régen még előttetek a pasitok prostival volt?

Figyelt kérdés

#kapcsolat #prsit
2013. dec. 16. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most komolyan, van olyan ember aki az ilyet megosztja a csajával?
2013. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Tripper, kankó, szifilisz, Peti mindent hazavisz! Amúgy nem csaj vagyok!
2013. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2.

Prostinál általában védekeznek.Másrészt ezt egy parti ribitől is el lehet kapni...

2013. dec. 16. 19:29
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Nekem probléma lenne, mert ez azt jelenti, hogy a barátomban még annyi küzdőszellem sincs, hogy buliban felszedjen egy igényesebb csajt. :D Helyette a tutira hajt és vesz egy kßrv*t... Másrészt meg a betegségek... óvszer ide vagy oda, elég könnyű őket elkapni.
2013. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Buliban igényesebb csajt... hahahaha. Azoknak meg vodka-naraccsal fizetett volna, és a wc-ben csinálják. Téényleg, az sokkal jobb......
2013. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A nemi betegségekről gondolt sztereotípiát például ez is remekül lerombolja.


Kur.vától még nem kaptam nemi bajt, barátnőtől kétszer is:


Figyelem, a gyk.hu a cím trágársága miatt nem engedte rendesen beilleszteni a linket. Ha meg akarjátok nyitni a cikket, akkor másoljátok be fentre, a * jelet töröljétek ki és aztán nyomjatok entert.


[link]

2013. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Össze teszem a két kezem, hogy a párom inkább prostihoz járt, mintsem buliban szedett fel 1-1 éjszakára csajokat! A prosti legalább nem csinálja gumival, így nem is szedhetett össze nyavaját... A bulis részeg csajoknál meg ki tudja ki/mi járt bennük. Legjobb példa egy ismerősöm, aki buliban vesztette el a szüzességét egy volt osztálytársával... A szüzessége elvesztése óta nemibeteg!!! 1,5 éve kezelik és még mindig nem gyógyult ki... Hát erről ennyit.
2013. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül írtam oda, hogy igényesebb. Az ilyen összevissza hányós-kefélős ribik egyenlőek a prostikkal. Én a normális lányokra gondoltam. Két egyéjszakásom volt eddig, midnkettőt buliban/fesztiválon ismertem meg. :) És én igényes nő vagyok. Inkább hozzám hasonlókkal legyen, mint hogy fizessen.
2013. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyolcaska.

Így vagy úgy de mindenki fizet a szexért... ne legyenek illúzióid.

2013. dec. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

22:36


csak nem mindegy hogy közvetlenül vagy közvetve.


tudod, nem mindegy hogy Gizike vagy gőzeke.

2013. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!