Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha egy megszokot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha egy megszokott baráti társaságba (25-30éves emberek) az egyik 29éves srác behozná a 17 éves barátnőjét?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok? Hogyan reagálnátok egy ilyen helyzetben? (korotokra és nemetekre is kiváncsi lennék)
2013. dec. 16. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Induljon a gangbang
2013. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem nevetséges, bár nyilván nagyban függ az említett úriember értelmi szintjétől. Ha egy sutyerák, akkor többet amúgy sem várhat tőle az ember. Ha viszont egy értelmes fickó, akkor elég megdöbbentő lenne.

24/n

2013. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Meglepődnék,mit keres itt egy kislány.
2013. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem zavarna. Semmi rossz nincs benne. Mondjuk a csaj ne legyen tul kislany,csak ennyi. Miert kene szegyellnie v rejtegetnie a bnojet?
2013. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Már 15 évesen megtanultam, hogy full fiú baráti társaságba ne vigye senki a barátnőjét. Borzasztó ötlet, mert csak a nőjével foglalkozik a barátai helyett.


Ha ez amolyan a valóságban sosem létező, Jóbarátok szerű baráti társaság, ahol ráadásul még párok is vannak, akkor semmi baj.

2013. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Ő dolga

22/N

2013. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
megdöbbennék, és magamban ki is röhögném a srácot...és biztos lennék benne, hogy ez volt az utolsó alkalom, hogy együtt jöttek
2013. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meghökkennék, mert ha egyenrangú partnernek képes tekinteni egy kamaszt, akkor ott komoly gondok vannak... Mindenesetre onnantól a pasit is gyerekként kezelném.
2013. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 33 évesen vittem be a 17 éves barátnőmet. Senki sem mutatott semmi extra reakciót. Ahogy az ő társasága se rám. Miért, mit kellett volna reagálniuk?
2020. nov. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!