Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ronda pasi vagyok és nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda pasi vagyok és nem is vagyok gazdag. Mégis szép barátnőm van. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb mesébe illő de engem mégis valahogy frusztrál a dolog.

Barátnőm nagyon szép csaj, mindenki megbámulja, gazdagok is és nagyon jól megvagyunk, imád, szeret, folyamatosan csókolgat. Azt mondja, hogy szereti, hogy rendes srác vagyok.

Sokszor mikor itthon vagyok egyedül akkor azon gondolkozok, hogy meg sem érdemlem hisz ronda vagyok és nagyon zavar a dolog.

Tudtok erre mondani valamit?

18/F


2013. dec. 16. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2013. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nem leszek én magányos soha az életemben

van bennem egy adottság keresd a MÉRETEMBEN


18F én is így vagyok vele amúgy:D

2013. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Lehet h csak magad szemében vag yronda

De a lányok szemében nen

2013. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom erre mondani, hogy nem csak ronda vagy, hanem hü ye is.
2013. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyire frusztrál hogy ide kell kérdést kiírni akkor passzold át nekem a csajt.
2013. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Örülj neki, szerencsés vagy.
2013. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Első barátom nekem is ronda volt, miközben engem szépnek tartottak. Viszont ez bennem akkoriban még nem tudatosult, egyáltalán nem láttam magamat szépnek. Önértékelési probléma.

Megj.: 18 évesen amúgy messze állsz a "pasi" titulustól!

2013. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Öhm...Jó neked?

Mégis mi az istent kéne erre mondani? Tapsold meg magad szépen, hogyha még egy ilyen helyzetet is el tudsz szúrni azzal, hogy magadat ezek ellenére is értéktelennek titulálod.(feltéve, ha ez a kérdés komoly)

2013. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem minthogy örülnél neki! ha már van egy ilyen barátnőd inkább becsüld meg hogy tiéd lehet és ne sirjál hogy nem érdemled meg!
2013. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Hallod de jó neked!! :O én helyes vagyok és mindig szép csajom van :O :D
2013. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!