Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb módja a szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb módja a szeretet kifejezésére párunk iránt? Fiúk ti szeretitek ha a barátnőtök megszeretger titeket és hogyan?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
szeretem.
2013. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég ha lecummant meccs közben és utánna hoz egy sört...

De komolyra véve, kine szeretné?:D Én amúgy is elég bújós vagyok fiú létemre :D

2013. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Egy saját gondolatomat hadd írjam le ide:


Legmélyebb szeretetünket és a másik iránt érzett tiszteletünket szavak helyett tettekkel mutathatjuk ki. S ha a másik elkezd benned kételkedni? Biztosan megtettél mindent azért, hogy ne tegye ezt? Kétely ott születik, ahol tettek helyett csak a szavak beszélnek, szeretnek. S ilyenkor mi történik legtöbb esetben? A kételkedő a hibás? Igen. És miért? Mert én mindent megtettem, hiszen mennyiszer "bebizonyítottam", hogy szeretem, mondtam neki. De mi a tett? Amihez nem kellenek szavak. És mi a tett halála? Szavak.

2013. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogyne szeretném :)

Imádom ha a barátnőm hozzám bújik, és én is imádok hozzá bújni, átkarolni, megölelni, csókolgatni.

Fiú létemre én ilyen vagyok érzelgős, sokszor van hogy a barátnőm átjön ide, és ha mondjuk nekem dolgom van ő lefekszik csak úgy olvasni vagy leül ide netezni, amikor úgy van gondolok egyet és átkarolom vagy lefekszek mellé és magamhoz ölelem :)

De a barátnőm is sokszor csinál ilyet, én elég nagy darab vagyok, barátnőm meg alacsony vékony, törékeny lány de sokszor van hogy éjjel amikor háton vagy hason fekszem rám mászik és jó szorosan átkarol már amennyire átér.

Nekem már ez is elég sokszor valóban szavakkal kifejezni kevés.

2013. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rggel, ha van még időnk, a feleségem odabújik mellém.
2013. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!