Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác az osztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác az osztályban aki tetszik. De vannak az osztályomban olyan lányok akik ilyen plázacica stílusúak én meg a sportosnak mondanám magam mert pl. tornacipőt hordok ők magassarkút stb. lent többi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
minden fiúnak ez tetszik és aki nekem tetszik ő is mindig ilyeneknek csapja a szelet. Mit csinaljak?

2013. dec. 16. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

A tornacipő mióta sportos? Egy sportcipő, az sportos, esetleg, egy Tisza, az sportos. A tornacsuka, mindenre alkalmas csak sportra nem, és számomra igénytelenséget sugall, és alternatív dolce vita életstílust.

Szóval részemről ezerszer inkább a magassarkús lányok, mint az ilyen alternatív libácskák.

2013. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyi: valaki nem attól sportos, hogy tornacipőt hord, hanem, hogy sportol, méghozzá sokat, s ettől izmos és jó alakú a teste, jó a mozgáskoordinációja, a kondíciója, állóképessége...stb.


Két dolgot tehetsz:

1) te is elkezdesz magassarkút hordani, és ahhoz öltözködni

2) megvárod, míg változatlan stílussal megtesztel valakinek, aki neked is tetszik


Amúgy meg ráérsz, inkább feküdj rá a nyelvtanulásra az iskolában.

2013. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bocs telóról vagyok.de ezt a sportos valamit úgy értem h na nem vagy az a plázacica stílus de most értitek na. nem ez a lényegxd
2013. dec. 16. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ő az ilyen lányokra bukik és még nem vett észre téged, akkor nem is éri meg próbálkozni, mert ha valakinek nem tetszel úgy ahogy vagy, akkor ha miatta megváltoznál (és mondjuk lenne valami), akkor csak felszínes lenne az egész kapcsolat, mert nem az tetszene neki, aki vagy, hanem az, amilyenné váltál, az pedig egy idő után kiütközne, hogy az nem az igazi éned és nem lennél boldog.
2013. dec. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy dolgot tehetsz öltözz normálisan! nő létedre ne fiúsan hanem nőiesen.

sportosan meg sporthoz öltözz ne már a suliba... színházba is melegítőben mész?


a Converse cipős lányok a 12 éves fiúknak jönnek be...

2014. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!