Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki szeret engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki szeret engem de ez nem kölcsönös. Hogy mondjam meg neki úgy hogy ne bántsam meg nagyon hogy nem tetszik?

Figyelt kérdés

2013. dec. 16. 18:30
 1/9 zotanbro ***** válasza:
"csak baratok lehetunk"
2013. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de én nem szeretnék tőled semmit.
2013. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én két és fél éves komoly kapcsolat után kaptam szinte egyik napról a másikra, hogy "nem szeretlek, nincs köztünk semmi és valószínűleg nem is lesz". Szerintem egy "legyünk barátok, nem szeretnék tőled semmit" nem bántaná meg.
2013. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak az igazat mond!
2013. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2013. dec. 16. 18:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Na a legyünk csak barátok duma után küldeném el a csajt az anyjába... Az OK, ha nem vagyok az esete, ezt így meg is mondhatja, de ha nem kellek neki, mint férfi, akkor ne tartson igényt a barátságomra sem.
2013. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem mindegy neked mit mondasz... egykutya mindenképp


26f ...u.i. ha kedves vagy akkor tovább próbálkozik, tudom magamról ... még nem volt barátnőm


u.i.2. amilyenben csak úgy startból elutasítod anélkül , hogy kicsit megismernéd akkor kívánom, hogy o legyen az utolsó aki porbakozott nálad, hogy érezd te is milyen mikor senkinek sem kellesz

2013. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Ha ragaszkodik az elképzeléséhez, így is úgy is fájni fog neki. Amit javíthatsz rajta az, hogy kedvesen de egyszerűen teszed. Ha nekiállsz belemenni, ragozni (neagyj' Isten elnézést kérni), csak belemerül az érzéseibe és nehezebb dolga lesz.

Ezt mondd neki: "Figyelj, Xy... sajnos most fájdalmat kell neked okoznom. Baromira nem kellemes nekem, úgyhogy essünk túl rajta minél előbb... azért is mondom el neked ilyen őszintén, mert tudom, hogy képes vagy kezelni (arany mondat, ki ne hagyd!). Észrevettem, hogy viselkedsz velem meg hogy nézel rám. Jó fej srác vagy, viszont az a helyzet, hogy képtelen vagyok ezt viszonozni és nem is akarom. Tényleg nem akartam fájdalmat okozni, és köszönöm, hogy megérted..."

No ennyit mondj el! Inkább gyors és fájdalmas vágás, mint hosszas nyiszatolás, amibe beleőrül. Még évekkel ezelőtt volt, hogy egy dögös lány azt mondta nekem: "nem működik, de segítek neked barátnőt szerezni". Akkor persze nem így gondoltam, de sokat jelentett és elgondolkodtam azon, hogy talán ő tényleg alkalmas lenne rá. Tőle szereztem az első hatékony leckét az úton, ami végül elvezetett a sikerekhez.

23F

2013. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez neki mindenképp szar lesz, de hát nem lehet fenékig tejfel minden mindig. Fogja még szar dolog érni az életben. Ilyen az élet. Azért bunkó ne legyél vele, csak őszinte.
2013. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!