Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtassam meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassam meg az igénytelen páromat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek csinosan öltözködni, ma is láttam egy kabátot tízeter forintért. Párom szerint ezek felesleges dolgok, ő elvan a terepszínű nadrágjában és az agyonmosott polójában. Egyszerűen szégyellek vele utcára menni. Mit tegyek, hogy engedjen ruhákat venni magamnak?
2013. szept. 29. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha a párod igénytelen akkor minek neked kell ruhákat venni?
2013. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem is drága 10ezer Ft egy kabátért, főleg, ha téli.

Finoman kellene közölni vele, hogy nincs összhangban a megjelenésetek, és jó lenne, ha vennél neki pár ruhát (amit vissza lehet cserélni, ha nem jó), hogy lássa, mennyivel jobban mutat szép ruhában.

2013. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pénzed, akkor nincs gond, tudsz venni. Ha a pénz az övé, teljesen logikus, hogy nem akarja arra adni, ami neki fölöslegesnek tűnik.

Amúgy nem mindegy, hogy van már kabátod vagy nincs... S hogyan álltok anyagilag.

Én nem veszek kabátot, bár nincs egyetlen rendes sem s a dzsekijeim sem valami sikkesek, minden pénzünk a házra kell.

Ha jut rá, az más kérdés, de nem hiszem, hogy mások hozzáállását nagymértékben változtatni lehet...

2013. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Ha te keresed meg a ruháidra szánt pénzt,akkor nyilván nincs beleszólása,ez az egyik fele.Nyugodtan lehetsz abból a pénzből csinos és szép,amire te keresed a pénzt.Feltéve,ha nem együtt éltek,és a számláidat is be tudod fizetni emellett.

A másik oldala,hogy ha szégyenled a saját párodat,az már régen rossz.Az enyémnek is megfelel az ezeréves póló,de mindig tiszta,jó illatú.Neki sem a trend az első,és én ezt elfogadom.

2013. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindig veszekszik velem, hogy hülyeségekre költöm a pénzt. De nekem kell az a kabát. Ha máshogy nem lesz pénzem akkor megveszem abból amit a fiam után gyerektartást kapok.
2013. szept. 29. 16:10
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana egy ruhatár frissítés, mert ha én felveszek pl. egy kötött ruhát egy magassarkúval, ő meg a terepszínű nadrágját egy pólóval, és így indulunk el valahova, valóban nem öltöztünk össze. Ez nem gáz, csak ha van 5 db terepmintás, majdnem uo.nadrágja pólóval meg egy zipzáros felsővel, az gáz. Képzelj el egy nőiesen felöltözött nőt, mellette egy rapper srácot, bokáig lengő ülepes nadrággal, - így sétálnak az utcán. Szerinted ez összeillik? Nem azt mondom, hogy passzoljonak a színek, de azért ne is különbözzenek ennyire, vagyis ne keveredjenek a stílusok. Sok férfit ez egyébként zavar, turiból is lehet már jó cuccokat beszerezni potom összegekért, inkább ő csak nem akar változatosabban öltözködni... Engem is zavarna, ha meghívásunk van egy eseményre, mondjuk legyen ez egy céges vacsora, arra én kiöltözöm, a párom meg eljön egy melegítőbe, mert neki az kényelmes...
2013. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerektartás pedig nem arra van, hogy elverd egy kabátra, hanem a gyerekedre kellene költened. Nem? - szerintem a kérdés kamu.
2013. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ha máshogy nem lesz pénzem akkor megveszem abból amit a fiam után gyerektartást kapok."


Innen ordít hogy hatalmas kamu.

2013. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja, a gyt pont arra van. Még véletlenül se a gyerekre költsd.


Te dolgozol?

2013. szept. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyet mondani, de ez biza kamu.


Furfangosabbnak kéne lenni, kedves kérdező.

2013. szept. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!