Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a pasimat. Párszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a pasimat. Párszor a tudomásomra hozta, hogy nem szeret, ezért szakítottunk. Azóta ( 1 hónapja ), viszont ő keres, hívogat, facebookon üzeneteket ír. Akkor most mit akar, miért csinálja?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Néha csak valakinek a hiánya mutatja meg, hogy mennyire fontos nekünk... Tapasztalat.
2013. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik és még nincs barátnője és valószínűleg dughatnéka is van.
2013. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet,h rájött,h mégis szeret. De a helyedben konkrétan rákérdeznék, föleg ha szereted még öt. Ha unalomból keres, vagy lövése sincs mit is akar, meg kérném szépen,h egyáltalán ne keressen, mert igy nem tudsz túl lenni rajta.
2013. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást'

Én még szeretem, de elegem lett, hogy ő nem szeretett engem.

Nem akart velem találkozni, lemondta a találkozókat, nem voltam neki fontos. Ezért szakítottam. Most meg ezt csinálja...

Én még nem vagyok túl rajta, nehéz lenne találkozni, és beszélni vele.

2013. jan. 22. 16:39
 5/13 anonim ***** válasza:

Érezni, hogy még szereted, mert a "pasidnak" hívod. :)

Csatlakozom az előttem szólókhoz, valószínűleg most jött rá, hogy talán valami mégis volt, és vissza akar kapni.

2013. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

És szerintetek , hogy reagáljak?

Mert eddig közömbösen reagáltam, írtam pár szót, a telefont meg nem vettem fel.

2013. jan. 22. 16:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki egy esélyt. Én ugyanilyen helyzetben voltam, mint a pasid, csak nekem a volt barátnőm nem adott esélyt. Vagyis azt mondta, hogy ad, de közben "meggondolta magát", és immáron ő szakított - és egyidejűleg össze is jött mással. Mondhatni kellemes volt.
2013. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem jött össze neki a csaj, aki miatt dobott és most menne vissza hozzád, hogy legyen puncija.
2013. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsónak

Én szakítottam, nem ő. Az szinte biztos, hogy nem volt senkije, vagy nagyon jól titkolta.

2013. jan. 22. 18:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy négy éves kapcsolatom. A pasim ugyanezt csinálta velem!!! Nem voltam normális , hogy eddig tűrtem. Nem is értem magam. Na de a lényeg, hogy először elvoltunk aztán egy idő után látszott, hogy nem vagyok fontos neki, lemondta a találkozókat, szinte tényleg csak rajtam múlott, csak amikor berágtam akkor nyalta a s*ggem.. amikor szakítottam mindig könyörgött, hogy fogadjam vissza stb.. rengetegszer eljátszotta ezt .. mindig arra fogtam, hogy megnyugtassam magam, hogy jaj csak rájött, hogy tényleg szeret stb.. mert szerettem és naív voltam.. de igazából azt sem tudom, hogy mit szerettem benne..

Véleményem szerint, ha valaki nem érzi melletted, hogy mennyire fontos neki és nélküled azt érzi, az igazából nem szeret téged... tudom , hogy szörnyűen hangzik, de az igazság fáj... értékeld magad többre, ne szúrd el, ahogyan én, vagy mások..

Az óta volt még egy kapcsolatom , ami legalább annyira szörnyű volt , mint az , csak ott pont az ellentéte történt... eleinte tök jó volt, hogy szeretget, állandóan törődik velem, de aztán jött a hatalmas birtoklási vágy, ami majdnem megfojtott.. a lényeg, hogy nála jóval hamarabb észbekaptam..

és most egy olyan férfival vagyok együtt... néha el se tudom hinni, hogy tényleg egymásra leltünk.. most először nem a rózsaszín ködöt látom, hanem feltétel nélküli szerelmet érzek... azért szeretem , aki.. és nem hangzik el nap , mint nap , hogy "szeretem, de lehetne .. ilyen meg olyan meg amolyan ..stb.. "

Bocsi, hogy ennyire elterelődtem, de arra akartam ezzel kilyukadni, hogy ha leragadsz az ilyen embereknél, akkor nem adod meg az esélyt, hogy olyat találj , aki valóban megbecsül...

A saját önértékeléseden múlik.. dönts jól :)

2013. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!