Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A durván poligám férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A durván poligám férfiak, akiknek tényleg lételeme a csajozás, meg tudnak változni idővel?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalat esetleg valakinek?

Válaszotokat köszönöm:)



2013. dec. 17. 19:25
1 2
 1/11 viktorvarga ***** válasza:
a sírban nyugszunk csak meg:)
2013. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 WheneverYouWant ***** válasza:
lesz egy nagy választóvonal idővel. a romantikus filmekből legalábbis ez látszik. a valóságban nem így lesz... IT'S IN YOUR BLOOD!
2013. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát persze!


Ahogy kutyából is szalonna lesz.

2013. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A nők szeretik ezzel hitegetni magukat.
2013. dec. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem. De ez mindenkire igaz... Csak benned tombol az anyai ösztön, hogy megtartsd a kant, hogy biztonságban legyen a kis család... Ő meg szét akarja hinteni magját...
2013. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze. Ennél hülyébb kérdést...
2013. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A közvetlen környezetemben van olyan pár, aki bebizonyította, hogy lehetséges a változás. Mielőtt leszólod a kérdésemet... az más kérdés, hogy gondolom valóban nagyon ritka. Ezért is tettem fel a kérdést, hogy mennyire érdemes ebben reménykedni?
2013. dec. 17. 19:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha meg is akarnak valaki miatt, nagyon nehezen menne nekik, és idővel megbotlanának. Persze ez nem mindenkire igaz, nem akarok általánosítani.


Ráadásul lehet, hogy az illető fiatal, és még nem nőtt be a feje lágya. Az ember sok baromságot elkövet tinédzserkorában. Mindenesetre én nem jönnék össze olyasvalakivel, akinek ilyen múltja van, mert folyton bennem lenne a félsz, hogy mikor kívánja meg a szabad életet.

2013. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Megválltozhatnak!!!

Erre én vagyok az élő példa! ;) az én barátomnak szinte hetente màsik csaja volt mielőtt megismerkedtünk. Már 2 éve együtt vagyunk és egyszer sem csalt meg! :) ès várjuk az első kislányunkat! :))

De a szerintem ez a megválltozás nem csak a férfin mulik. Nagyon sokat számít az hogy ha a nő tudja hogy hogyan lehet probokálni, megfogni a pasit ugy hogy hűséges legyen. :) szóval sok múlik a nőn. :)

2013. dec. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!