Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akinek udvarolok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akinek udvarolok, prosti. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem tettszik, de prostituált az a baj. Édes anyám aztmondta ennek csak örüljek, meg sok pénze van és fog adni. Ti mit gondoltok?
2013. dec. 18. 00:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2013. dec. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
már bocs de anyád elégbeteg :D
2013. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
istenem...:D a mutert vidd el orvoshoz :D
2013. dec. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Minden nap kérdezgeti anyám h mi van vele, mikor mutatom be, stb....Meg ilyeneket hogy megalapozhatom az életem ha feleségül veszem,
2013. dec. 18. 00:38
 5/39 anonim ***** válasza:
A szokásos éjfél utáni értelmetlen (és humortalan) kérdések...
2013. dec. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
53%
Egy prostival maximum egy jó kis nemi betegséget alapozhatsz meg, nem a jövődet...
2013. dec. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
67%

Akkor marhaság az előítéletekkel való vagdalózás! Ki tudja, mi vitte rá, hogy az legyen. Többségük nem szórakozásból csinálja!


Van nemi betegsége? Vagy bármi baja?

Ti elfogadjátok egymást? Zavar a másik múltja?

Ha a válaszok: NEM, NEM, IGEN, NEM, akkor hol a kérdés!


Másnak nem kell tudni róla, nem úgy fogod bemutatni, hogy XY vagyok, ő a barátnőm: XY, prosti!


Sz@rjátok le más véleményét, és éljetek boldogan, ha tényleg van szerelem. Tudod: okos enged, szamár szenved.

2013. dec. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

szerintem neked nem prosti kéne, meg milyen felfogás ez hogy sok pénze van és fog adni? most a pénze kéne (feltéve ha van is neki) vagy a csaj?

gondolkozz már el rajta

2013. dec. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Anyádat meg kezeltesd.
2013. dec. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
és csak azzal lehet pénzt keresni hogy összefekszik mindenkivel?? ennyi erővel lehetne normális munkahelye is :)
2013. dec. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!