Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bannala18 kérdése:

Szerintetek mit csináljak van egy lány akit szeretek most nagyon hosszú idő után elmondtam neki végre valahára, hogy szeretem Mit csináljak szerintetek? ( a többi lent)

Figyelt kérdés
Most az a baj,hogy van egy fiú aki tetszik neki, és most fog vele találkozni és azt mondta a lány,hogy várjuk meg,hogy mi lesz a kapcsolatukból :S
2013. dec. 17. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben leszarnám. Egyértelmű, hogy te vagy a második, ne állj sorban.
2013. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lol,

Te: " Figyu, én szeretlek. "

Csaj: " Aha. Oké, várj egy kicsit, előbb menjek át a mostani palin, azután dumálunk, jó ? " xDD


Hagyd ezt a lányt, nem kellesz neki, nem veszed észre ?

2013. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha elöbb mondom el neki akkor lehet,hogy azt mondja,hogy oké járjunk ?
2013. dec. 17. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs ló, jó a szamár alapon lehet, hogy igent mondott volna, de ha utána jön a másik pasi, téged dobott volna.

Hiszen más tetszik neki. Csak ez számít, ha a fejedre állsz, az se változtat a tényen.

2013. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!