Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lany akivel baratok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany akivel baratok vagyunk mar egy jo ideje. Elszeretnem kerni tole a telefonszamat de nem tudom hogy mit mondjak hogy ne nagyon utasitson vissza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor beszelgettek, probalj vmi olyasmire kilyukadni, h "el kelljen kerned" a szamat. :) Pl. h este valaszolsz neki, vagy nem leszel gepkozelbe (pl msn), es ezert, vagy nem tom. Valami ilyesmi. :)
2009. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Nem tudom hol hagytam a mobilom,megcsöngetnél?"-szerintem ez jó szöveg.
2009. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a második tök jó :))
2009. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a megcsörgetős elmegy, csak ne a zsebedbe legyen a mobil:D
2009. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andrewka ***** válasza:
Én tudom a barátaim számát. Azért barátok h tudjak velük beszélni. Akár telefonon is. Egyszerűen kérd el a számát h akkor is el tudd érni ha nincs netközelben
2009. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mond azt; szia édes,elhagytam a telefon számom.megadnád a Te számodat?
2009. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha eleve barátkoztok, nincs abban semmi kínos meg visszautasításra okot adó, ha elkéred a számát. Felajánlod a lehetőséget, mondván, szeretnél vele beszélgetni máskor is, nem csak élőben/neten, stb.
2009. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!