Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve lett vége, az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve lett vége, az eddigi legnagyobb szerelmemmel. Szerintetek ez jó? Elszeretném küldeni neki. Mindenkinek azt mondja, hogy én nem szerettem.

Figyelt kérdés
Te akartad így. Nekem még szükségem volt rád. Először azt hittem, nem bírom nélküled és így is volt. Volt olyan nap, amikor minden percben újra és újra meghaltam. De túléltem. Itt vagyok. Már nem kellesz. Abban az időben még csak egy kis csaj voltam. Azt hittem szerelmes vagyok, de rá kellett jönnöm, hogy a szerelem nem arról szól, hogy oda vagy valakiért, akit soha nem kaphatsz meg. Bálványozhatod, álmodozhatsz róla lefekvés előtt, de SOHA ne higgy. Ne reménykedj. Az a legrosszabb. Ha hagyod odáig elfajulni a helyzetet, már menthetetlen vagy. Ahogyan én is…
2011. máj. 16. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
A helyesíráson mindenképp javíts.
2011. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:
minek írsz neki egyáltalán? írod is, hogy már nem kell Neked, akkor meg? szerintem nincs értelme, mert akkor meg azt fogja terjeszteni, hogy még mindig oda vagy érte. hiányzik ez Neked?
2011. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne írj neki,nem fogja meghatni.felesleges időpocsékolás.csak magadat sajnáltatod ezzel és alázod meg előtte.
2011. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen fölösleges nyáladzás.Már bocsi.Én két hete szakítottam a barátommal,több,mint két évig voltunk együtt,szenvedek is a magam módján,de a világért nem küldenék neki semmiféle szöveget.

Ha véget ért,hát legyen vége.Próbáld meg szépen lassan elfelejteni.

2011. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mekkorát röhögnék, ha kapnék egy ilyet
2011. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyjad a pics*ba az egészet.
2011. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak kiröhögne. egyszer én is írtam egy ilyet az első szerelmemnél (azóta sem volt) 12éves koromban, de végül nem küldtem el. (mi nem is jártunk...) ne pazarold erre az idődet. régen volt már, az idő eltelt, nem ér annyit sem, hogy foglalkozz vele. ne égesd be magadat! (:
2011. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!