Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek tinédzser...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tinédzser éveitek alatt hány párkapcsolatotok volt?

Figyelt kérdés

Illetve: Jàrtatok olyannal, akit ugyan kedveltetek, de tudtàtok ròla, hogy nem õ az igazi, és egyszer vége lesz?


Köszi a vàlaszokat.


2013. dec. 18. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
1 volt, és tudtam róla, hogy nem az igazi.
2013. dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tiniként senkivel sem úgy jártam, hogy majd ő lesz a férjem...


3-4 kapcsolatom volt, a leghosszabb fél év


19 évesen(ezt mar annyira nem hívom tininek) 1,5 éves kasatom volt, eleinte azt hittem, hogy ő lesz a gyerekeim apja...stb..stb..

De inkább tiniszerelembek minősült, az előbbi állításom ellenére

21,5 évesen ismerem meg a páromat, aki azóta a férjem.

20 felett mar úgy ismerkedtem, hogy továbbgondoltam akapcsolatt, hogyha együtt, maradunk, akkor ezműködhessen, legyen hasonló jövőképünk..stb

2013. dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, te meddig tartasz valakit tininek.
2013. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Romeo2006 válasza:

Bár én fiú- férfi vagyok, de le írom a véleményem.

A feleségem 15 éves volt, amikor ossze jottunk. Én voltam az elso pasi az életében. Elottem volt 3 barátja.

Már 11 éve hogy egyutt vagyunk, van két gyerekunk, 6 éve házasok.

Ja és mind a mai napig ugyanugy szeressuk egymást :-)

2013. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15-től 19 éves koromig 6 kapcsolatom volt, inkább kölcsönös szimpátia alapján mentem bele, egyik sem volt olyan igazán nagy szerelem. Láttam esélyt, hogy majd kialakul valami, de igazából három hónapnál tovább egyik sem tartott. Utána 20 éves koromtól nem is nagyon volt kapcsolatom évekig, mert azt hittem, nem is tudok szerelmes lenni.
2013. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16 éves elmúltam, amikor az első barátom volt, vele fél évig voltunk együtt.. Utána 18 évesen lett újabb, vele 2,5 év volt. 1-2 hónapos, hetes baromkodásokból kimaradtam, nem is bánom :)

25/N

2013. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!