Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja nekem hogy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tsz-tag kérdése:

Miért mondja nekem hogy jó pasi? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Immár 4 hónapja van egy új barátnőm, szeretem és ős is engem elméletileg.Na már most akárhányszor viccelni próbál velem bármiről az majdnem tuti hogy szexuális tartalmú és úgy jön le hogy az én káromra.Továbbá elég sokszor hallom tőle hogy ez jó pasi, az jó pasi.Miért mondja ezt nekem?Én kb körbenyalom a seggét és nem mondok neki olyat hogy XY de jó nő.

2013. dec. 18. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
azért ,hogy ne lepődj meg túlságosan ,amikor lelép tőled.
2013. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha...de akkor minek jönne össze velem ha ilyenre hajlamos?
2013. dec. 18. 16:14
 3/7 anonim válasza:
Figyelj biztos szeret teged:) nekem van baratom 5 honapja es nagyonnagyon imadom de ettol fuggetlenul sok pasit tartok alompasinak meg jo helyesnek es ezt kimondom hangosan.A lanyok egy emberbe szerelmesek de ettol fuggetlenul 20 pasi ia tetszhet nekik.de csak ugy elmondja h helyes az nem jelemt semmit.nyugi
2013. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem, csak akkor sem értem.Én nem várok el olyat amit ő nem akar kimondani de néha jó lenne ha magától mondana 1-2 kedves szót hogy jó vagy, vagy bármi.Csak aggaszt hogy barátaival egyáltalán nem beszél rólam például, mintha nem is lennék.Van pl egy srác akivel biztosra veszem hogy kavart, na ez a srác mai napig irogat neki mindenfélét de nem rázza le egyszerüen.A tudtára is alig akarta adni hogy jaj van barátom.Nem vagyok nagyon bizalmatlan, de már nem tudom mi az igazság.Ex egy szóval sem dicsért másokat csak engem és ő pl megcsalt 4 év után.
2013. dec. 18. 16:23
 5/7 anonim ***** válasza:
mondom én,hogy hamar le fog lépni.jelenleg te vagy legjobb alit elérhet,vagy te problémázol a legkevesebbet,h r*banckodik
2013. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy felidegesítse az agyad vele, mi másért tenné. Ez a nők kedvenc szórakozás bizonyos fiúkkal. Én is szeretem, mert én is kedvelem a tréfát...


Leatherface

2014. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mer bizsereg a sunna. Más kanyokra is vagyik... Ez van.
2014. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!