Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a barátomat! Mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a barátomat! Mért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja vagyunk együtt...megbeszéltem vele hogy nem szeretnék még lefeküdni vele. Azt mondta hogy nem baj ő tud várni, de egyre többször hozza fel hogy már kellene?! Nem tudom eldönteni hogy csak 'arra' kellenék e neki, mert ezek mellett nagyon jól megvagyunk. De akkor mért csinálja ezt?

15L



2013. dec. 18. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy már szeretné, ez a "tudok várni" ez jó szöveg, hogy megnyugtassuk a lányt de minden fiú dugni akar. Arra a kérdésre, hogy csak erre kellenél-e neki sajnos nem tudok válaszolni. Lehet igen de lehet nem. Csak annyit tudok, hogy ő már szeretne szexelni de, ha te nem érzed magad késznek még rá akkor ne add oda magad csupán az ő kedvéért. Ez kb az egyetlen módszer, hogy kiderítsd a szándékait.
2013. dec. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zslt ***** válasza:
Biztos h szeretkezni akar, kérdés h csak azt akar-e. Sztem ha nem csak szeretkezni akarna, akk nemcsak azon járna az esze egyfolytában.
2013. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért nem értem én sem a dolgot mert kimutatja hogy szeret de közben ott van a háttérben hogy már akarja a szexet.

2013. dec. 18. 16:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy kell elképzelni egy tini fiú szex iránti vágyát,mintha egy atombombát dobtak volna le.
2013. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 walk w1th mee ***** válasza:

persze h akarja...-.-' miért ne akarná?

habár,2hónapja,várj még max 2-3 hónapot,ne többet,és majd akkor..de tényleg,nem érdemes tovább várniakkor már ha tisztában vagytok egyik a másikkal érzésekkel stb bláblá,minek vonjátok meg magatoktól a jót?

2013. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én azt mondtam hogy MÉG nem akarok lefeküdni vele...nekem a 2 hónap még kevés ehhez főleg úgy hogy kétségeim voltak/vannak hogy ha egyszer azt mondja hogy tud várni akkor mért kezdi el siettetni a dolgot
2013. dec. 18. 17:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Mond neki ha nem tudja felfogni akkor így járt, te még várni akarsz és kész, ha ezt nem tudja tiszteletben tartani, mehet a fenébe, és ha lelép akkor meg jobban is jársz h megszabadultál egy olyantól aki csak kefélni akar.
2013. dec. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmiképp se feküdj vele csak azért, hogy magad mellett tartsd. Fiatal vagy még, ha nem érzed az időt megfelelőnek ne erőltesd a dolgot, mert ez kihatna a későbbi szexuális életedre.

Ha tud várni, akkor szeret. Ha nem, akkor a farkát szereti csak.

2013. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. dec. 18. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!