Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy a barátomat, akivel lassan 1 éve járunk, folyton szinte rejtegetnem kell apám elől, mert ha kiszúrja, hogy nálunk van, akkor balhé lesz belőle?

Figyelt kérdés
Állítólag egy olyan embernek tartja barátomat, aki folyton befolyásol engem ès mindig őt helyezem előtérbe.
2013. febr. 19. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy.

17 felett egyáltalán nem normális, de már 16 felett is lehetne 1 év után megértőbb.

Ha pedig ennél kisebb vagy akkor nem csoda, hogy félt.

2013. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, attól függ, hány éves vagy.
2013. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok, de 2 hét múlva már 18.
2013. febr. 19. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
És nem befolyásol a barátod, nem őt helyezed előtérbe? Apukádnak nincs igaza?
2013. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha valamiben dönteni szeretnék akkor sosem azt nézem először hogy a barátom mit tenne a helyemben. Persze az is fontos de általában mindig úgy cselekszem ahogy én jónak látom.
2013. febr. 20. 04:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!