Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok és nem szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és nem szeretnék barátnőt nem csak most, de a jövőben sem. Szexuálisan a lányokhoz vonzódom, de a jövőmet egyedül képzelem el. Emiatt engem hülyének nézhetnek, vagy ilyesmi? .

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 00:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Igen, én már most is annak nézlek.
2011. dec. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Mégis miért?

Volt már barátnőd?

2011. dec. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem. nem volt egyszerűen unszimpatikus a korombeli lányok viselkedése, elszigetelem magam tőlük, olyan szinten nem törődök velük, hogy barátnőt szerezzek.
2011. dec. 8. 00:39
 4/21 anonim ***** válasza:
51%

tegyük fel van 200 lány ismerősöd

szerinted mind idióta viselkedésű mert te saját magad kimagaslónak találod a korosztályodból

kívülről nézve szerintem csak nagy az egod

1 okos 200 idióta? ugyan már

én is érettebbnek tartom magam a korosztályomnál

bármikor tudok olyanról beszélni amiről még egy 25 éves sem

vallások, külföld, életfilozófia

még sem vagyok arrogáns csak azért, mert más nem tud és nem érti az életet

van asszonyom, vannak barátaim akikkel egyáltalán nem tudok olyan témákról beszélgetni amik engem érdekelnek (lásd előbb említettek, művészetek, külföld, stb)

és akkor mi van? egy ember nem ebből áll

egy teljesen más világot ismerhetsz meg egy barátnőben ha adnál egy esélyt neki

végre az embert látnád az emberekben, nem pedig az ingüket

ez az életfelfogás, hogy egyedül tervezel olyan mintha szembeköpnéd vele a teremtést

2011. dec. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%

Várj pár évet még ezzel a "jövőben sem" kijelentéssel. Maradj, az egyelőre nem akarok barátnőt verziónál.


Ha sokáig húzod akkor hülyének nézhetnek miatta.. vagy homokosnak. Melyik a jobb? :D

2011. dec. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Akkor egy cipőben evezünk :) énis pont így vagyok vele, nekem sem kell barátnő, mondjuk nekem volt már néhány.

pontosabban csak akkor kell barátnő, ha olyan ahogy én elképzelem magamnak :D

2011. dec. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled részben, de nem nem vagyok egoista egyáltalán, sőt szerintem inkább nem nagyon van önbizalmam( ez a másik ok) meg nem kaptam régebben és mostanság sem igazán kapok pozitív visszajelzéseket a lányoktól, gyáva is vagyok ilyen téren az is biztos, a külsőm teljesen átlagos, és azt sem várom el persze hogy a lányok keressenek engem , mert úgysem fognak, én meg nem tudom tisztelni őket, ezért oda sem megyek hozzájuk, nem keresem a társaságukat...
2011. dec. 8. 00:53
 8/21 anonim ***** válasza:
00:35 vagyok. Mi a bajod a korodbeli lányokkal? Mondjuk nekem se kellenek a korombeli szánalmas unintelligens kis p*csök, de amúgy nem is nagyon válogathatnék, mert ronda vagyok. Akkor meg nyugodtan lehetnek irreális elképzeléseim, nem kell azért összejönnöm valami csúnya, buta, igénytelen fiúval, csak hogy legyen valaki. (De gondolom veled nem ez a helyzet.) 16/L
2011. dec. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem reagálnak pozitívan arra, hogy nem keresed a társaságukat? Elképesztő.

Talán ha keresnéd, akkor adnál esélyt rá, hogy pozitívan reagáljanak... persze ez csak egy kósza ötlet...

2011. dec. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem nem erre gondoltam, csak apróbb dolgokra mint pl. tudod vannak facebookon ezek a lájkolós dolgok, ott például csakis azt veszem észre hogy nem vagyok bejövős, de nem ez zavar, csak ha a jövőben ez mondjuk így maradna ki lennék tagadva közösségekből emiatt, stb?
2011. dec. 8. 01:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!