Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt mondta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta hogy nem vagyok elég rossz . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm mondta hogy furibb vagyok mint az elöző pasijai , én szeretek vele romantikázni stb... És azt mondta hogy nem vagyok élég "rossz" most mit tegyek nagyon szeretem és nem akarom hogy egy ilyen miatt legyen vége.

2013. dec. 18. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyet gyomorra, egyet vesére. Majd akkor elég rossz leszel neki!!!
2013. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 zotanbro ***** válasza:
hát ha ez miatt szakít akkor ez van :D
2013. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Fejelj szét egy kukát az utcán amikor vele vagy például. Persze miután hazakísérted menj vissza és takaríts össze! Vagy telefonbetyárkodj. :D


Amúgy negatívumként mondta, hogy nem vagy rossz, vagy csak úgy megállapította? Mert ha csak megállapította akkor hagyd a francba. Sőt minden esetben hagyd a francba! Te olyan vagy amilyen vagy! Egy viszonylag normális tulajdonságot ne változtass meg senki miatt!

2013. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésként legyen benned annyi gerinc, hogy ne változz meg senki kedvéért.
2013. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy ott hagynám mint a sz@rt! Kezdjük azzal, hogy mit képzel magáról a csaj? Ha nem szeret úgy ahogy vagyok mehet a búsba! Az előző pasijaihoz meg a jó ku..va anyját hasonlítsa!
2013. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor nem ő a neked való.

Ha már meg akar változtatni,az csak rossz. Menjen vissza valamelyik gorillához,ha rossz kell neki.Téged meg ne rontson el..

2013. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Negativum ként mondta állítólag túl kedves vagyok....
2013. dec. 18. 22:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor gyorsan kezdj el dolgozni rajta, hogy kiszeress belőle és csak a szex miatt maradj vele maximum, mert hát jó megdugni amíg nem találsz új - lehetőleg értelmes barátnőt. (Az ilyen idióta nőkkel úgysem lehet mást kezdeni.)

Gondolj bele, ha már az expasijához hasonlítgat ráadásul nem is a jóra koncentrál benned... Minek jött össze veled? Na mindegy.

2013. dec. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha kellesz neki megszokik,

ha nem: megszökik.


Szerintem ilyen irányban kár változnod.

2013. dec. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csald meg! Aztán, ha nem tetszik neki, emlékeztesd a szövegére! :)
2013. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!