Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagyon kéne a segítség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon kéne a segítség egy fiúval kapcsolatban! (? )

Figyelt kérdés

Van barátnője, nem az osztályból, de az osztályból csomó lánnyal olyan viszonyban van, hogy megcsikizi őket, nevet velük, megöleli öket. Velem nincs ennyire közvetlenül, mert chatelni szoktunk sokat, mindig érdeklődik, hogy velem mi van, beszélgetést kezdeményez és nem szereti látni, ha szomorú vagyok. Az egész osztály még csak év eleje óta van együtt, de mivel meg vagyunk osztva, ezért nem sokszor látjuk egymást, de akikkel nagyon jóban van, azokkal egész nap együtt van, mint egy normál osztályban. Lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, de a többi lányokkal nem mindegyikkel beszél olyat, hogy hogy vannak, de ez lehet, hogy csak nekem tűnik így. Nagyon nem tudom, most mi van, mert pl. amikor legutóbb beszéltünk chaten, úgy indult, hogy elkérte tőlem a törit, amit a füzetbe írtunk órán, ezt csak nekem küldte el, vagy másoknak is? Gondolhatjátok, hogy paranoid vagyok, de elég féltékeny tudok lenni, az igaz :D a beszélgetés után meg még puszit is írt, amit élőben még soha nem adott, de másoknak igen. Amúgy én csendesebb fajta vagyok, akikkel meg gyakran van, ők pont nem.

Egyszer előfordult, hogy úgy egy percig összeölelkezve ültünk egymás mellett, mert egyik csaj beállított minket úgy. Meg velem is hülyült akkor, de az még nagyon év elején volt. Lehet, hogy azóta hozzám komolyabban viszonyul, mert valamit érez vagy pont azért van, mert nem érez ilyet vagy nem függ össze? :/ Előre is köszi a válaszokat! :)



#fiú #ez barátság vagy szerelem?
2013. dec. 18. 23:57
 1/7 Moszuke ***** válasza:

nem olvastam végig, de úgy kezdődött, hogy "van barátnője"


na innentől kezdve nem értem mi a gond?

2013. dec. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aha, szóval nekem is ölelgetnem kéne pofátlan bunkó módon a lányokat és rám izgulnának. Jó tudni. :D
2013. dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tunderoza ***** válasza:
Tetszel neki egyértelmü.Add meg a pozitìv visszajelzést és kibùjik a csiga a házábòl:)
2013. dec. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azért tetszik, mert mindenkit ölelget :D de nem teljesen mindenkit am. Elsőnek írnám: ha esetleg szakítanának, lenne e esélyem nála, ezt akartam tudni. Egyébként köszönöm a válszokat (és jöhetnek még nyugodtan;))
2013. dec. 19. 00:30
 5/7 Synarr Averal válasza:
Szerintem csak nagy játékos és azért van jóban ennyi csajjal , ha valami tananyag kell neki legyen kiktől elkérni, amúgy meg aki ennyi csajszit szédít egyszerre az nem egy megbízható alak + még nője is van áááá .
2013. dec. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyira, de annyira ismerős helyzet... :))

Szerintem prbóálj meg kicsit bátrabb lenni te is..meglátjuk, akkor hogyan viszonyul hozzád. De az mindenképp jó, ha szoktatok chatelni...

Azt nem írtad, hogy te vagy-e az egyik legjobb tanuló az osztályban..hogy azért kérte-e el éppen tőed a leckét, vagy csak egy jó kifogás kellett neki, hogy rádírhasson.


Beszéljetek élőben is többet...esetleg ha esne egy jó kis hó, szervezhetnétek hógolyócsatát.vagy most a téli szünetben te is megkéhetnéd, hogy segítsen neked valamit a lekcében, és így kettesben tudnátok lenni..a végén pedig kösz10netképpen meghívhatnád egy sütire :)


Szerintem van esélyed nála, de várd meg, amíg szakít. Addig ne nagyon nyomulj :)

2013. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek :))
2014. jan. 6. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!