Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki viszonylag hosszabb kapcsolatban él. Ti nem szoktatok elcsábulni, vagy azon gondolkodni, milyen lehet más lánnyal/fiúval?

Figyelt kérdés
Én néha alig bírom tűrtőztetni magam. Hiányzik az, hogy más fiúkkal beszélgessek,ismerkedjek,flörtöljek. Ráadásul új környezetbe kerültem ahol elég sok srác megfordul. Szeretem a barátom,jó vele lenni minden téren,csak néha azon gondolkodok milyen lenne mással. Ez baj ?
2013. okt. 3. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha én máson gondolkodok,másra vágyom, akkor már agyilag lezártam a régi kapcsolatot.
2013. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Oh, ma is milyen gyönyörű voltál ;) :P

Remélem lesz jövőnk Édes :)

2013. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bajnak nem baj, de egy idő után el kell dönteni, hogyan tovább. Én ugyanezt éreztem, mint te. 7 évig voltam az exemmel , ő volt nekem az első....a végén már megszokás volt és én is egyre többet gondoltam rá néha szinte megőrültem milyen lehet mással. Olyan vágyat éreztem mint még soha. Vele szakítottam év elején , persze nem (csak) emiatt, már nem voltak érzések és így nem volt jó már.

Aztán fél évig úgymond éltem, függetlenül, lazán, élveztem mindent, isteni volt bevallom, sokat tapasztaltam. Most kapcsolatban vagyok és a párommal isteni a szex és nyitottak vagyunk szinte mindenre.:)

Sokszor megcsalhattam volna az exemet, de sosem tettem meg, inkább lezártam egy rossz kapcsolatot és így lelkiismeret-furdalás nélkül élhettem . Szóval ha már odáig eljutnál, hogy tennél is valamit mással akkor az a tisztességes ha a párodat sem "bolondítod" tovább, hanem megadod neki az esélyt hogy boldog legyen mással.


27/N

2013. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én valahogy úgy vagyok vele ha van barátnőm akkor csak ő számít, más lánnyal nem foglalkozom úgy.
2013. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mióta a jelenlegi párommal vagyok, soha más fiúra rá sem néztem, valahogy teljesen kielégít az ő jelenléte az életemben :) Persze lehet, hogy ez később változni fog (4 éve vagyunk együtt), de eszembe se jutott más, vagy az, hogy flörtölni akarjak.

Lehet, hogy számít az, mennyi mindent tapasztalt az ember előtte. Neked voltak más kapcsolataid/szexuális élményeid a jelenlegi kapcsolatod előtt? Nekem volt egy komolyabbnak mondható kapcsolatom, és egy-két rövidebb, szexuálisan túlfűtött élményem is, lehet, hogy emiatt érzem magam teljesen elégedettnek így, nem tör rám a kíváncsiság, mert tudom, hogy milyen mással lenni, és nem kérek már belőle :)

2013. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
De igen, szoktunk. Más fiúkkal beszélgethetsz, ismerkedhetsz, de nem flörtölgethetsz. Nem csak a barátodnak kell egyetlen férfinak lennie az életedben :)
2013. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. Ha jó vele lenni minden téren, akkor miért fantáziálgatsz másról? Sántít ez egy kicsit, nemde?
2013. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 3,5 éve vagyok a feleségemmel. Ő az első az életemben. És nem érdekel milyen másik nővel. Eszembe sem jut, mert szeretem a feleségem.


Akkor baj, ha nem közlöd az érzéseidet a pároddal, mert akárhogy is nézzük, akkor becsapod, mert ő azt hiszi szeretitek egymást, minden oké, és nem tudja, hogy te gondolatban már másokkal szexelsz.


24/F

2013. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!