Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátommal 2013 április...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátommal 2013 április 18án jöttünk össze és ma december 18 van akkor hány hónapja vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Tudok számolni meg minden csak a barátom bátya ki okosít hogy az nem annyi meg ilyenek! A válaszokat előre is köszi!

2013. dec. 19. 00:22
1 2 3
 21/24 tevetke ***** válasza:
100%

Igen sejtettem, hogy a következő a nap lesz.


Bocsásd meg nekem földi halandónak, hogy akadékoskodás és kukacoskodás nélkül képes vagyok ilyen egyszerű, hétköznapi dolgokat értelmezni, hogy hány éves vagyok és hány hónapja vagyok együtt a barátommal vagy hány hónapos az unokatesóm kisfia...

2013. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
45%

"Igen sejtettem, hogy a következő a nap lesz.


Bocsásd meg nekem földi halandónak, hogy akadékoskodás és kukacoskodás nélkül képes vagyok ilyen egyszerű, hétköznapi dolgokat értelmezni, hogy hány éves vagyok és hány hónapja vagyok együtt a barátommal vagy hány hónapos az unokatesóm kisfia..."


Pontosan így számolok én is, csak tudatában vagyok annak, hogy ez pontos eredményre nem vezet. Valójában az, hogy ma melyik nap van, és hogy melyik napon született az unokatesód kisfia, az több információt hordoz magában, mint az, hogy "5 hónapos". Hiszen ezzel az átszámítással (amit természetesen a hónapforduló értelemben teszel, ahogyan már korábban is írtam), veszítesz az információból, nem pedig nyersz.

2013. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom mennyi okos ember él szeretett országunkban,de akkor most megkérdezném hogy a hülyének miért kell okoskodnia ?:)

Decemeber 18-án lettetek 8 hónaposak..Ennyi,Szép estét...

Az okosságot meg nem gyakorin kéne kamatoztatni,fitogtassátok a remek munkahelyeteken ha ennyire értetek mindenhez :D Nem is tudom elképzelni,kedves válaszoló(aki a remek mértékegységes számítást végezte) hogy te ezt levezetnéd a barátnődnek is ha odaállna hogy : "drágááám boldog 8 hónapot" ....

2013. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek sok hlye még az élő fába is beleköt :(
2013. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!