Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodhattam ezt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátom, soha senkit nem szerettem még annyira, mint őt. Ma viszont azt álmodtam, hogy vissza jött külföldről a régi nagy szerelmem, akibe évekig szerelmes voltam, de nem volt köztünk semmi. Álmomban közeledett felém, én meg azt éreztem, hogy mégerzek valamit iránta. Én nagyon szereteem a barátom és nem hagynám el senkiért, de ezek szerint a tudatalattimat még foglalkoztatja a másik srác. Szerintetek van ennek valami jelentősége vagy ne foglalkozzak vele?
2013. dec. 19. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd, ha nem csak álmodban jön vissza, hanem a valóságban is és úgy fogod ezt érezni, akkor lesz gond. Én álmomban sokszor majdnem megcsaltam a párom, de mire oda ért volna a dolog vagy felkeltem, vagy megszakadt. Akkor ideges voltam. :-) Van ilyan, hogy a rossz és jó manó harcol az álmodban. :-)
2013. dec. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg visszajött, de még nem láttam, lehet azért is álmodtam vele mert megtudtam, hogy hazajött.
2013. dec. 19. 07:49
 3/4 anonim válasza:

van,de lehet hogy álmodba megdug

menny el pszihológushoz

2013. dec. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az álmok nagyon összetettek, nem mindenki az az álomban, akinek látszik. Én járok pszichológushoz, szoktunk álmokkal dolgozni, és tudom, hogy sokszor azért álmodom valakivel, mert valamilyen értéket jelenít meg (pl. az exek esetében így szokott lenni).

Lehet pl., hogy valamit hiányolsz a párodban, ami a régiben megvolt, és ezt akarja üzenni az álom.

2013. dec. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!