Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mi vonz titeket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi vonz titeket az ilyen pasikban?

Figyelt kérdés
Haj 1 kiló zselé rajta 1 cm vastag szálakra fésülten mint drakulának(kb Elvis haj,ez ma a menő)igénytelen arcszőrzet mint egy jetinek.Testalkat 20 kiló vasággyal.Felső valami édi-bédi-tündi-bündi póló\pulóver,nadrág sztreccs,feszülős (anyum hordott ilyet a 80as években....:)) és persze a magassarkú sport cipő ami elvileg levegő max! Valamint persze az Iphone !!!5S!! Mert a 4 már ciki..... Autóból csak BMW,vagy Audi mert úgye az a divat hiába van jobb ugyan ilyen árkategóriában pl (Jaguár alapmodell,Mazda felső kategóriája,stb...) Na szóval mi vonz titeket az ilyen multikulti fiúcskákban? :)

#fiú #bédi #bündi #mündi
2013. dec. 19. 14:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem nem az ilyen vonzz!

A barátom is extrémnek mondják,de Ő más,nem ilyen.

Ez gusztustalan.

És a lányokat ebben a pénz vonzza.

2013. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Semmi. Nem jönnek be a rövid hajú, divathuszár képződmények. Nekem más tetszik egy pasiban, amiket felsoroltál egy se.
2013. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
21%
Neked nincs jobb dolgod mint ilyen butaságokat itt kérdezni?
2013. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ebbe elvileg semmi gusztustalan nincs,ez az átlag ma... :) Ja meg a kötött pulcsi amit anyám adott rám elsőben 6 évesen (mert ne volt más) az kimaradt a listából.... Ma már az is divat...
2013. dec. 19. 14:42
 5/28 anonim ***** válasza:
Engem az ilyenbe az vonzana, hogyha meglátom, akkor utána egy hétig röhögök.
2013. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Időpont ma 14:42 Privát üzenet


Neked nincs jobb dolgod,mint nem magadra venni a kérdést? :)

2013. dec. 19. 14:43
 7/28 anonim ***** válasza:
Tudod mi az a multikulti te véglény?
2013. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
érdekes válaszok ,még érdekesebb,hogy 5ből 4 lányt ugyan ilyen kaliberű fiúkkal látok... :) Na de kinek mi....
2013. dec. 19. 14:44
 9/28 anonim ***** válasza:
76%
Lány vagyok... és nem vettem magamra a kérdést. - csak szerintem abszurd. Túlzol és árad belőled a féltékenység. Elsősorban is minek foglalkozol ennyire másokkal? - mert ez az irigy emberekre jellemző, akiknek nincs más örömük. Kettő inkább dolgoznál az egyéniségeden, hogy ne itt köpködj.
2013. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
17%

persze most senkinek sem jön be, de igazából mindenki döglik ezekért.

nem hiába minden fiú így néz ki.


nem hiába anonim ez az oldal.


na hagyjuk már lányok.

2013. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!