Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy sok ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok ember által szépnek tartott lánynak nincs és nem is volt barátja?

Figyelt kérdés
A lány visszahuzodó,17 éves. Rendes válaszokat!
2013. dec. 19. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert félnek tőle.
2013. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert nem volt még talán senki akivel el tudott vna képzelni egy kapcsolatot:)
2013. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akart még barátot, vagy mert visszahúzódó és nem nagyon veszik észre az emberek. Ez a két legvalószínűbb ok szerintem.
2013. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Mert a lány nem könnyűvérű és eddig még nem talált olyan fiút aki érdekelné. Vagy csillagászati igényei vannak egy fiúval szemben mind külsőre/bensőre és mindenkit lekoptat mert a szőke herceget várja. Vagy a pasik nem mernek nála kezdeményezni a stílusa/szépsége miatt.
2013. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mert visszahúzódó. Nem tesz ki magát a kirakatba, akkor nem is fogják észrevenni. Általában ebben a korban a harsány csajok a kelendőbbek, mert a fiúk még kezdők és inkább arra lányra mennek, aki kommunikatívabb, nyitottabb, mert vele könnyebb 1-ről a 2-re haladni.
2013. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mert nem kezdeményez és túl válogatós
2013. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert vagy tökéletes pasi kell neki, vagy nem mer senkit magához közel engedni...
2013. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En ha miindulok magambol akkor egy szep lanyal szemben nincs onbizalmam mert tudom hogy tolem sokkal jobb pasikat is megkaphatna,akkor mert valasztana engemet.:) szoval nem is probalkozok nala
2013. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mintha önmagamról olvastam volna ezt a kérdést.. :)
2013. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert a mai emberekben kezd elhalni a bizalom és kezd elterjedni, hogy a szép lányok csak ku*vák lehetnek (tisztelet a kivételnek természetesen) és az embereknek jelen esetben fiúknak nincs bátorságunk odamenni egy lányhoz, mert elutasíthat és az rendesen "leküld a földre" ami nem túl kellemes, ugyanakkor az egyik lánybarátom mondta,hogy neki úgyis az a fiú kell aki kezdeményez nála és ez így is volt régen mindig a fiúk kezdeményeztek most ez már változott, de erre a kérdésre rengeteg lehetséges válasz van, a lány maradhat visszahúzódó egy kapcsolatot nem szabad úgy elkezdeni, hogy, - Szia járunk?

Hanem fel kell építeni és ehhez idő kell, de ezt nem fejtegetem tovább mert túlságosan is hosszú lenne szerintem.

2013. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!