Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna132 kérdése:

Meddig lehet megjatszani, hogy elvezem a szexet a parommal? A helyzet az hogy sokkal idosebb nalam es a korkulonbseg nagyon zavar.5 eve vagyunk egyutt-kisebb szunetekkel-, kulfoldon elunk, az eletszinvonalunk atlagon feluli.

Figyelt kérdés
Rendes ember, mindenben tamogat. Van egy indulo uzletem, kocsi, stb. szoval elegge ra vagyok utalva.Tudom, hogy nagyon szeret. En is szeretem, de nem vagyok szerelmes bele, sosem voltam. Sajnalom mert idos, es nem lehet olyan sok neki hatra. De a szex egy borzalom! Azt kivanom, barcsak ne erne hozzam tobbet.(U. I: ram akarja hagyni a vagyonat, ami nem keves. Lelkiismeretfurdalasom van, ugy erzem kihasznalom)

2013. dec. 19. 23:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
köss kompromisszumokat, mondd meg neki, hogy te szereted és őszinte kell legyél vele, hogy nem tudsz vele már lefeküdni, tovább majd haladsz a beszédeddel a reakciójától függetlenül.
2013. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
54%
Hát én a kérdező mellé állok...nők vagyunk,és gonoszak, kurwák, stb.mindenki szeretne gazdag lenni, ezt ne is tagadjátok...biztos 10/9 ember kapna egy ilyen "ajánlaton" mint ez a nő.szerintem keress mellette mást is, hidd el nincs sok neki hátra a férfiak hamarabb halnak.az utolsó éveiben lehet ennyi öröme...és keress mellette egy szeretőt hogy ne legyen szar a szexuális életed...mert hiába a pénz, ha nincs kit szeress, hidd el.
2013. dec. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Koszi utolso. Hat igen, sajnos nagyon alszentek az emberek es azonnal itelkeznek. Ez sokkal konnyebb, mint magunkba nezni.
2013. dec. 19. 23:27
 14/22 A kérdező kommentje:
A kompromisszum nem lenne megoldas, a szex nagyon fontos neki. Tudom, hogy nem tudna nelkule elni. Az egyetlen ami marad az egy esetleges szereto.
2013. dec. 19. 23:32
 15/22 anonim válasza:
hát igen...együttérzek, nem lehet könnyű olyannal élni akivel nem jó a szex.az a legfontosabb egy kapcsolatban.szerintem próbáld vele kicsit hanyagolni, már amúgy is öreg nem kell neki annyiszor.sőt van akinek ennyi idős korban nem is működik.Előbb utóbb jön más is, még fiatal vagy, van időd.:)
2013. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Koszi megint. Nos, neki is csak gyogyszerekkel mukodik, hetente egyszer szexelunk, ami azert nem olyan sok. Amugy nagyon megerto es valahogy (csodalatos modon) mukodik a kapcsolatunk. Az eletm tobbi aspektusa tokeletes vele. Es sok szeretetet es torodest kap tolem.
2013. dec. 19. 23:41
 17/22 anonim ***** válasza:
évi ötven néhányat kibírsz!
2013. dec. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Mélyen magamba néztem, nagyon mélyen... és nem, még mindig undorítónak találom ezt az egészet.

Bírd ki, ha a pénze kell, ettől se ózkodj. Mondjuk hogy hogy tudsz a tükörbe nézni, arról fogalmam sincs.

2013. dec. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
dugj más országokban. ruccanj ki vásárolni.
2013. dec. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"Hát én a kérdező mellé állok...nők vagyunk,és gonoszak, kurwák, stb.mindenki szeretne gazdag lenni, ezt ne is tagadjátok"


Nem mindenkinek olyan alacsony az erkölcse, mint ezeknek a gonosz k*rváknak, csak így könnyebb gondolom önigazolni, hogy mindenki ezt csinálja.

2013. dec. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!