Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna132 kérdése:

Meddig lehet megjatszani, hogy elvezem a szexet a parommal? A helyzet az hogy sokkal idosebb nalam es a korkulonbseg nagyon zavar.5 eve vagyunk egyutt-kisebb szunetekkel-, kulfoldon elunk, az eletszinvonalunk atlagon feluli.

Figyelt kérdés
Rendes ember, mindenben tamogat. Van egy indulo uzletem, kocsi, stb. szoval elegge ra vagyok utalva.Tudom, hogy nagyon szeret. En is szeretem, de nem vagyok szerelmes bele, sosem voltam. Sajnalom mert idos, es nem lehet olyan sok neki hatra. De a szex egy borzalom! Azt kivanom, barcsak ne erne hozzam tobbet.(U. I: ram akarja hagyni a vagyonat, ami nem keves. Lelkiismeretfurdalasom van, ugy erzem kihasznalom)

2013. dec. 19. 23:06
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ha ennyit papolsz az erkolcsrol, gratulalok! Gondolom magad vagy a megtestesult moralitas. A mai vilagban mindenki ugy boldogul ahogy tud. A politikusok szetlopjak, eladjak az orszagot, egy emberelet nem er 20 Ft-ot. Hat nem! En inkabb itt elek joletben, ha tavol is a hazamtol egy kapcsolatban ami bizalmon alapul es mindenki kap valamit. Semmi sem tokelets az eletben, c'est la vie!
2013. dec. 20. 03:11
 22/22 Ancsa :-D válasza:
A válaszaidból ítélve Te elfogadod tudat alatt ezt az egészet. Most fogadd el tudatosan is! Az életedet úgy éled ahogy akarod. Ne várd vagy hagyd , hogy mások ítélkezzenek feletted!Nyugodtan kövesd el a saját hibáidat, minden ember ezt teszi.
2013. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!