Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nyuszi a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nyuszi a pasim?

Figyelt kérdés
A csaladom meg szeretne ismerni a parom , es az o szulei is szeretnenek mar szemelyesen megismerkedni velem , csak a baratom nagyon szegyenlos , ha arrol van szo , hogy a szuloknek mutatkozzunk be..mit tegye? (egyebkent a parom 18 , mar tobb mint 4 honapja egyutt vagyunk)17L

#bemutatás #szegyenlos pasi
2013. dec. 20. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

18 évesen 4 hónap után nem csodálom, hogy "nyuszi"

Senkinek sem egyszerű, amikor. Aszülői találkozásra kerül a sor..

Szerintem még ne erőltesd...

2013. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes, amikor én 16 voltam, párom meg 18, egy hónap után bemutattam otthon, én meg egy hónappal később megismertem az ő szüleit. Mit kell nyusziskodni, az esküvőtökön akarja megismerni a szüleid? Túl lehet élni...
2013. dec. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem nyuszi, csak szegyenl.
2013. dec. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
felesleges, nemsoká úgyis szétmentek.
2013. dec. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
aki pozitiv valaszt adott annak koszi , a tobbieknek meg remelem nincs igazuk :)
2013. dec. 20. 10:15
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez a talpraesettség manapság a férfiakban? És ha az utcán találkozik valakivel, akkor "nyuszi" és nem szólal meg?


ASd...


Bemutatkozok, elmondom, hogy szeretlek, és ha megkérdezik mi a jövőre nézve a tervem, akkor elmondom, hogy boldoggá tenni a lányukat. :) (nem kell itt megígérni, hogy miniszter leszek :D)


Ekkora mulyaságot, te jó ég...

2013. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is ideges voltam mikor először mutatott be a szüleinek, de ez olyan dolog, hogy az ember összeszedi magát, bemegy, és teszi amit tennie kell.

Igen, nyuszi!

És tisztán látszik, hogy nem kellett sosem megemberelnie magát,mert minden elé volt téve, különben ilyen dolgokon nem akadna le. Egy férfiember is félhet, de a férfitől alap elvárás, hogy ezen tudjon uralkodni, és akármennyire fél tegye a dolgát!

2013. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
azt nem ertem ,hogy miert csak a szulokkel kapcsolatban ilyen? Masoknak ha bemutatni kell akkor minden OK ,csak a szulokkel ilyen..es egyebkent sincs mitol berezeljen ,mert nincs mi ne tetszedjen benne..
2013. dec. 20. 11:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Mert ennek "tétje van".

Színt kell vallania, hogy "igen, én akarom elrabolni az egy szem leányotokat".

A szülők ilyenkor rettentő kritikusak (nem ok nélkül) ettől fél. De ez nem ok, hogy meneküljön. Sokkal nagyobb nehézségek vannak az életben amivel gondolkodás nélkül szembe kell nézni, ha erre sem képes felmerül a kérdés, hogy akkor mire számíthatsz?


Pl: a szülők ilyesmiken szoktak agyalgatni amikor kíváncsiak ki is a lovagod, méltó e hozzád.

2013. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Te főzted, akkor edd is meg amit főztél.



Neten keresztül mégis mit tegyünk a te "nyuszi" pasiddal. Adjunk neki 2 virtuális pofont, hogy legyen végre férfi? nem sokat érne. Noname emberek vagyunk a számotokra, akkor miért is adnátok a véleményünkre?



ha ennyire nyuszi, nagyon kíváncsi lennék hogy nálatok ki udvarolt kinek... avagy ki tette meg az első lépést a másik felé?

2013. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!