Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobbat érdemel nálam a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobbat érdemel nálam a barátnőm, elengedjem?

Figyelt kérdés

Ő egy gyönyörű 26 éves nő, doktor, jó állása van, jól keres, autója van, és nagyon jó ember.

Én a barátja vagyok, de egy igazi vesztes, legalábbis annak érzem magam. Nincs munkám, nincs pénzem, autóm sem, és habár próbálom de nagyon nehéz lesz elkezdenem! Nem siránkozom, igyekszem, csak teljesen kikészít a stressz és egyre jobban az az érzésem, adnom kell egy esélyt a barátnőmnek, hogy egy nálam jóval sikeresebb, ügyesebb srác mellett találja meg a boldogságot.

Egyszerűen nem érdemlem meg Őt, túl sok mindent elnéz nekem mert szeret, és őszintén, én sem állnék le magammal ha nő lennék, egy szánalmas vesztes vagyok.

Nem bírom elviselni a tudatot, hogy nem lehet büszke rám és folyton csak problémáim vannak.


2013. dec. 20. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy!szeresd és tegyél meg mindent,hogy jobb legyél!
2013. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
majd ő eldönti mit akar, ha veled van nyilván azért mert szeret.
2013. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ASOT ***** válasza:
100%

Ezt sose mond h nálad jobbat érdemel! Soha. Te is érsz annyit mint ő!

Ezért nagy marhaság lenne elengedni. Tegyél meg mindent annak érdekében, hogy ne érezd magad "kevesebbnek"

2013. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
na most gondolj bele abba, hogy te lennél a sikeres és ő a vesztes, ahogy leírtad és előállna ugyanezzel, hogy esne neked?
2013. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1. elhagyod hogy "neki jobb legyen", bár lehet hogy szeret, és mindketten szendvedtek, aztán éled tovább a vesztes életedet

2. teszel valamit azért, hogy ne legyél vesztes, és büszke lehessen rád.


okkal van veled.

2013. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Így siránkoznak a vesztesek!
2013. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Majd biztos találsz munkát és akkor az önértékelésed jobb lesz.

Ha ő elveszítené a munkáját és egy ideig munkanélküli lenne, elhagynád?

Nyilván szeret, mert olyan tulajdonságaid vannak, amik neki fontosak, és ez nem a jó kocsi, meg a pénz. Inkább örülj neki, hogy ilyen.

Ha nem lennél neki jó, akkor biztosan jelezné ezt valahogyan.

2013. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én megértem a helyzeted. Mondjuk én teljesen más okból de hasonló megfontolásból hagytam el a barátnőmet. Hogy "jobb legyen neki". Persze hogy megbántam. Élhetnék boldogabban? Mindenképpen. Helyes döntést hoztam? Semmi kétség. A lány nagyon szeretett és én is őt de van mikor az igazság jobban fájna mint a temérdek hazugság amit rázúdítottam. Azóta nem keres nem találkoztunk de tényleg jobb élete van. Majd egy pár év múlva tisztán fog látni mindent és megérti hogy miért tettem. Akkor fogja megérteni hogy ez volt végig a terv hogy őt megvédjem magamtól. Tégy belátásod szerint de az biztos hogy nem lesz könnyű sem a döntés sem ha ezt az utat választod hogy szemrebbenés nélkül belehazudj a képébe. És még valami biztos hogy neked pokolian fog fájni soha nem fogod elfelejteni hónapok múlva is róla fogsz álmodni ő fog a fejedben járni. Dönts úgy ahogy te érzed helyesnek.
2013. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne rinyálj már, hanem szedd össze magad.


Micsoda férfi vagy te?

2013. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is hagyd el, azért van még veled, mert a munkája miatt nem tud más pasira koncentrálni. De így is csak egy kolonc vagy rajta.
2013. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!