Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem, gondolom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem, gondolom ezt magamról?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, akinek soha nem volt még semmilyen párkapcsolata. Mindig is hosszú távra próbáltam / próbálom keresni a párom, nincsenek nagy elvárásaim..egy kedves aranyos, "természetes" lányt keresek.

De sajnos nagyon kevés ilyen nőt ismerek a környezetemben.


Illetve, ha netalántán találnák egy szimpatikus "párt" magamnak, aki kedves, közvetlen, okos és társai...

..Mindig megszakítom a kapcsolatot vele, -mondván hogy "Ő jobbat érdemel nálam, és nem akarok neki fájdalmat okozni jómagam személyiségével.."


Ebben pedig az a poén, hogy nem felvágásképp, de akikkel együtt élek, vagy az osztály/szoba/munkatársaim mindig azt mondják hogy nincs gond a jellememmel - többé, kevésbé..azért nekem is vannak hülyeségeim:) - szóval így nem teljesen tudom hova tenni a fenti gondolatom..

De rendszerint mindig ezen a gondolatmeneten hidegülök el úgymond a másiktól, hogy "Én őt nem érdemlem meg, illetve jobbat érdemel mint Én".

Mivel tudnám ezt a tézis úgy kizárni, vagy elfelejteni úgy kb örökké?:D



2013. szept. 27. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nincs elegendő - vagy egyáltalán nincs önbizalmad. Hogy hogyan tudnál ezen túl jutni nem tudom,én is ezzel a problémával küzdők.
2013. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Önbizalom hiány,de nagyon!:s

Kérdezz meg egy lányt,akinek bízol a véleményében,és próbáld elhinni azt,amit mondd! Én is ezzel küzdök,de nem akkora önbizalom hiánnyal mint te.

Hidd el,egy lány csak rád vár valahol. Ne add fel,még van jóóóóóóó pár éved párt találni,családot alapítani. Fel a fejjel!

2013. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel és próbálkozz csak tovább, van még időd bőven! Meg ha még lesz egy pár csalódásod is? Na és? Legalább megérdemled majd a jutalmad, vagyis biztos majd találsz párt magadnak! :)
2013. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ugyanez a problémám nekem is! 19/L
2013. szept. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok:).

Érdekelne még azoknak a véleménye, akiknek sikerült ezen a problémán túllépni, és hogyan / mivel kezdték:).


Előre is köszönöm.

2013. szept. 28. 13:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet. Én is nagyon önbizalomhiányos vagyok, annak ellenére, hogy egyébként az átlag szép és aranyos lánynak tart. Viszont pontosan meg tudom határozni, melyek azok a dolgok, amik ezt kiváltották nálam. Szerintem ez nagyon fontos, felismerni az okokat, majd szép lassan el tudod kezdeni feldolgozni és elfogadni, de kezdetben a legfontosabb, hogy rájöjj, miért nem tudod őszintén szeretni magad. 19/L
2013. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erőteljes önbizalomhiány,önértékelési zavarok,rossz énkép,kapcsolati tapasztalatlanság.Szerintem ezek a problémáid,de hidd el,hogy amint belekezdesz majd egy kapcsolatba,ezek a gondok apránként megszűnnek.Igenis bele kell merned vágni az ismeretlenbe,annak ellenére is,hogy a szerelem lutri.
2013. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez szimplán hülyeség.
2013. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Kedves utolsó pedig, tudom Én is hogy hülyeség, de mégis ezt érzem, annak ellenére hogy irracionális az egész feltételezés, mert..mert az:D.

De mégis ez a vége mindig.

2013. szept. 29. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!