Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit hosszúra sikerült, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit hosszúra sikerült, de aki tud kérem segitsen, mi a véleményetek? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 és fél hónapja vagyunk együtt. Az első hónapokban még nagyon lelkes volt ő is meg énis , aztán elkezdtünk veszekedni ,belépett az exe a képbe , rengeteg viták voltak és nagyon durván beszélt velem , megalázott (felhívtam és az exe vette fel a telefont , ő meg csak röhögött) , viszont holtig állitja , hogy nem csalt meg. Én hiszek is neki. És az utóbbi napokban mintha kicserélődött volna , rendes velem , mivel azon van , hogy rendbe hozza a kapcsolatunkat. Én kb 2 hete elkezdtem beszélgetni egy nagyon régi ismerősömmel , mivel össze akartam hozni a legjobb barátnőmmel. Elmentünk korcsolyázni én , a barátnőm, ez a fiú és még pár barát , viszont ott a fiú megmondta a barátnőmnek , hogy nem akar tőle semmit , és közölte az unokatestvéremnek , hogy , ha én szakitanék a barátommal ő megvigasztalna (mivel tudta , hogy viták vannak). Ez múlt héten volt. Az unokatestvérem szólt nekem erről és mondtam , hogy hát jól néz ki , de barátom van , ő ezt visszamondta a fiúnak és a fiú azóta próbál a közelembe kerülni , amit én akaratom ellenére engedek. Voltam kint vele kétszer is azóta és nagyon jó volt. Iszonyúan jó. Lehet még senkivel sem éreztem ilyen jól magam. Ez a fiú aranyos , megértő , okos és valószinűleg nem lenne olyan "durva" mint a mostani barátom. Holnap megyünk újból korcsolyázni ugyan az a "banda" és a fiú megakar csókolni. Én nemtudom mit tegyek.

Nem akarom megcsalni a barátom , mert amikor nincs rossz kedve nagyon aranyos , megértő , vicces , de máskor nagyon paraszt és semmibe vesz , mellesleg vele vesztettem el a szüzességem. Néha érzem , hogy szeretem és vele maradok , így a barátnőmnek sem okozok fájdalmat (ő tud erről , és meg is beszéltük, viszont biztosan nagyon rosszul esne) és neki sem , csak a másik fiúnak. Ha viszont a fiúval összejövök , mindkettőjüknek fájdalmat okozok , és az sem biztos boldog leszek.

Úgy érzem nem tudok megválni a mostani barátomtól. Kötődök hozzá. Ma felvetődött az a kérdés , hogy maradjunk csak barátok , de én reszketni kezdtem. Úgy érzem , hogy soha nem fogom tudni elfeljteni. Rengeteg veszekedésen mentünk keresztül, úgy egymást közt , mint szüleimmel , és ha más lánnyal látnám , valószinűleg kiakadnék. A másik fiúval is pedig van valami ilyesmi..akarok vele lenni , de a haverjai nem birnak , valamint őt sem szeretném mással látni. Megőrültem.

Ti mit tennétek?


2013. dec. 20. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
A jelenlegivel legyen vége, újjal meg kezdődjön az új.
2013. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És , ha nem leszek boldog és még mindig a mostani barátom fog érdekelni? Nem hinném , hogy újból "befogadna".
2013. dec. 20. 17:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig a mostani már régen nem az igazi.
2013. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dobj fel egy érmét. Ha fej akkor szakítasz és és összejössz ezzel a másik sráccal. Ha írás akkor nem szakítasz és hagyod ezt az új fiút és csak a mostani barátodra koncentrálsz.

Miközben a levegőben van az érme, akkor a szíved mélyén drukkolni fogsz vagy a fejért, vagy az írásért.

Tök mindegy, hogy fej lesz-e vagy írás amiért drukkoltál, úgy kell cselekedned.

2013. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A mostani szerintem kihasznál. Kit érdekel, hogy nem bírnak a haverok? Kicsit gondolj magadra is!
2013. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja , hogy csak hűlyit. Viszont mi van , ha tényleg nem csalt meg? Amúgy is mostanába nagyon ritkán talákozunk. Eddig hetente egyszer találkoztunk, mert jött ide (távkapcs) , de most mivel "hideg van , nincs pénz" nemjön.
2013. dec. 20. 17:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Szakíts a mostanival, tarts egy kis szünetet, közben ismerkedj a másik sráccal és majd meglátod, hogy ő kell-e. A mostani kapcsolatod halott ügy, felesleges tovább húznod.
2013. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6- ennyi. Hol kifogás a hideg, könyörgöm?! Nincs pénz egy r*hadt buszjegyre, vagy mi van? 'És hol az összefüggés? Szerintem hagyd ott, mielőtt szenvednél miatta.
2013. dec. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A szomszéd faluban lakik és biciklivel tudna csak átjönni.
2013. dec. 20. 18:12
 10/10 anonim ***** válasza:

"felhívtam és az exe vette fel a telefont , ő meg csak röhögött"

Ilyen nincs,ilyet nem csinálunk. Teljesen mindegy,hogy hiányozni fog neked,vagy féltékeny leszel,ha lesz barátnője a mostani barátodnak,hagyd ott a fenébe. Túl fogod élni. Egyik kapcsolatból a másikba nem érdemes ugrálni. A szakításnak van egy természetes folyamata,ami le fog zajlani benned. Nem érdemes kitenni ennek egy másik fiút. Együtt leszel a fiúval,de közben az exed fog hiányozni,ez természetes dolog,de tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat.

2013. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!