Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sírnom kell nagyon de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírnom kell nagyon de nem meeegy. Hogy sírjak tisztaidegesen? Vagy inkább nyugtató?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 22:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj kedves kérdező de,hogy lehetsz ekkora paraszt?

Teljesen megértem,hogy most rosszul érzed magad de azért nem másokon kéne ezt levezetned.

Ha ideges vagy káromkodj csak hangosan ameddig jól esik, üvöltözz ha attól jobban érzed magad de ne itt írásban/nyilvánosan ráadásul ne egy jó szándékú kérdésre.

(amúgy még véletlenül se akarok egy vitát elindítani ezzel vagy ilyesmi csak muszáj voltam leírni a véleményem..)

Egyébként csak akkor tudsz sírni ha lenyugodtál.

Ha már nyugodt vagy kezdj el egy számorda szomorú jelleggel bíró számot hallgatni és hagyd,hogy az érzés(és a szomorú gondolatok)átjárjanak..

2013. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Mar megbocsass, de aki lekur.vazza a baratnojet, az megerdemli a segito hangnemet? Parkapcsolati problemaja van, es komolyan az a baja, hogy nem tud sirni? Miert nem inkabb a problemat irja le, es keres ra megoldast? Valtozik valami attol, ha sir, vagy bedrogozza magat? A kalcsolata ugyanolyan marad...

majd ha problemaval all elo, akkor segitek, amig csak tragarkodik es idegbetegeskedik, addig o sem kap mast.... aki magan sem akar segiteni, annak mas sem tud...


de tessek, ime egy tanacs: cseppemts citromlevet a szemedbe, es elered a konnyed


es ti is tudjatok, hogy ekezethez hosszan kell nyomni a gombot. Ha mindenki el tudja olvasni ekezet nelkul is a szoveget, akkor miert toltsek azzal idot, hogy ekezettel irom ki? Gepen 250 karaktert utok le percenkent, tableten sem vagyok lassabb... de tableten ekezetekkel max 25/perc menne... sok idoveszteseg ugyanannyi informacioert

2013. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

sajnos szószerint egy k..urva nem csak én állítom melletem még húsz ember mellet foglalkozott mással!!!!!!!!!! még videó is volt!!!

távkacsolat !!! 5 éve!!!! és minden hóban kapot tőlem 20 ezret amit azokra költöt!%!!!

2013. dec. 21. 00:06
 24/27 A kérdező kommentje:
úgy bukott le hogy az egyikkel már nem akart kefélni és megmutatta h fel fel vették mind a 19en!!!
2013. dec. 21. 00:08
 25/27 A kérdező kommentje:
jé 20 ezer 20 ember!! még óhogy azt a faszomnbbvnmmmm
2013. dec. 21. 00:11
 26/27 anonim ***** válasza:
ez elég durva :S
2013. dec. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hat akkor dobd a pic.saba, nem eri meg, hogy idegeskedj rajta.... ami volt, azt nem tudod meg altoztatni, a jovot meg igen... sima megcsalasnal megbocsajtas parti vagyok, de ez igy tenyleg kemeny:D

am minek kuldtel neki penzt?

2013. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!