Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A milligest fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A milligest fogamzásgátló tablettával vehetek be egy Frontint? Nem fogja attól csökkenteni a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés

2013. dec. 3. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Várj egy órát a kettő között.


Abba bele sem megyek, hogy minek rombolod magad fogamzásgátlóval, mert úgysem fogják fel az emberek, hogy mit művelnek magukkal, viszont azt elmondhatnád, hogy a Frontint mi a pék retkes ****áért szeded (?!).

2013. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, de arra figyelj, hogy két gyógyszer között teljen el legalább egy óra, mert befolyásolhatja a kettő egymást!! (Szülésznő voltam évekig)
2013. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Az hogy valaki fogamzásgátló tablettát azért tesz, mert nem akar gyerkőcöt még. Ez meg olyan régi duma, hogy rombolja a szervezetet, meg bla-bla-bla. Millió olyan külső és egyéb tényező van, ami százszor rosszabb holmi fogi tabinál. Hogy ezen miért van mindenki fennakadva. S hogy tovább bosszantsalak, 33 éves szülésznő létemre én is szedem, és baromira semmi gondom vele. Százszor jobb a guminál, meg a hüvelybe kenhető vackoknál, hogy a megszakítást már ne is említsem :S
2013. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Az csak a te primitívségedet mutatja, hogy azt feltételezed, hogy én bosszankodni fogok a sz.aros kis értéktelen fosadmány kommenteden, arról nem is beszélve, hogy kimondtad, hogy szánt szándékkal ezt akartad elérni (te magad írtad le). Ha kihagytad volna azt a sort, akkor még vevő is lettem volna egy kulturált hangvételű, objektivitásra törekvő eszmecserére a témát illetően, de egyszerűen nem vagy olyan szinten, hogy ez megvalósulhasson.

Jó étvágyat a tabihoz! :)

2013. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!