Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok egy olyan lánnyal akinek már van egy gyereke?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem és én is tetszem neki de már van egy gyereke és ez engem zavar. Lehet hogy szemét vagyok de 21 évesen nem akarok saját gyereket, másét meg főleg nem!

2013. dec. 21. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Zavarna... és ez a tény elég sok mindent elárul a lányról..
2013. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lassan már az is lány, akinek unokája van?
2013. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem! 25F
2013. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 vasi990103 válasza:
1 szó:NEM
2013. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok fiú de gyerekre még én sem vagyok felkészülve.
2013. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem, csak esetleg akkor ha lemond róla, az én javamra, mert nem akarnám más gyerekét pénzelni.

21/F

2013. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyelőre kizárt.
2013. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért én nem kérem meg hogy mondjon le róla miattam! Nem szeretném szétszakítani őket!
2013. dec. 21. 16:49
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell neked igazán az a lány keress másikat
2013. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyszer megpróbáltam, nem jött be. Látszódott is hogy a lány egy olyan ember aki csak dugni akar, be is vallotta hogy nem akarták a gyereket csak becsúszott.


Hogy járjak egy ilyen lánnyal ahhoz a lánynak jobban kell akarnia a dolgot mint én, tehát neki nagyon be kellene bizonyítania hogy nem akar átverni, mert azért elég sokat árul el egy lányról aki ilyen fiatalon szült.

Szerintem egy 20-21 évesnek egyáltalán nem kell gyerek még fiatal.

Ha esetleg 30 körüli lennék ő is meg én is az már megint más téma, de így még én sem akarok gyereket, nemhogy másét.

Én 25 éves koromig biztos hogy nem akarok gyereket, tehát nem járnék a lánnyal.

Nem is értem hogy sokan miért szülnek ilyen fiatalon, mert ha becsúszik még mindig ott az abortusz mert ilyenkor sokan csak az életüket szúrják el főleg ha tanulnak vagy olyan munkahelyük van amit nem célszerű otthagyni 1-2 év után.

Én ezt nem tudom megérteni mondhat bárki bármit, nem mondom azt hogy ölje meg a gyerekét és azt sem hogy a szerelme miatt ott hagyja mert én ilyet senkinek sem akarok hogy a szegény gyerek azért veszítse el anyukáját mert még fiatal és inkább bulizna, mert nem a gyerek tehet róla hogy ilyen korán született meg, ezt senkinek sem kívánom hogy emiatt hagyja ott a gyerekét. De ha betudná bizonyítani hogy valóban engem szeretne és elfogad engem is ugyanúgy mint a gyerekét persze a gyerekével is foglalkozzon tehát nem várom el hogy elhanyagolja miattam. De hogy csak ott legyek neki hogy legyen valakije hát abból nem kérek. Egyszer elég volt úgy 2 hónapig bírtam csak mert nagyon szerelmes voltam.

2013. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!