Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyar lányok ti járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lányok ti járnátok Roma pasival? (vagy) Roma pasik, ti járnátok Magyar lánnyal?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
persze :)
2013. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
A roma és a magyar melléknevek, rosszul írtad őket.
2013. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Dreed ***** válasza:

Nincs nagyobb bajom a romákkal,legalábbis többségükkel,de engem még nem így neveltek hogy romákkal ismerkedjek komolyabban,és ez így is maradt meg bennem.

Van pár ismerősöm de max barát,több nem.

2013. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
soha
2013. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Én jártam már félcigány pasival. Teljesen normális volt, nem is vallotta magát romának. Azért egy ilyen tipikus pujáró csávóval nem járnék.
2013. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha normális, akkor igen. De ha olyan.. hát szóval, érted, az a TIPIKUS(mármint amire sokan gondolnak) roma pasi, akkor nem..
2013. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2013. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem :D köszi az eddigi válaszokat
2013. dec. 2. 18:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem régebben voltak roma barátnőim, csak most másik suli stb. Háát, nem tudom, annyira nem vagyok előítéletes, hogy csak azért nemet mondanék, de attól függ, hogy milyen az adott ember (jó, én mondjuk alapból mindenkivel egy kicsit bizalmatlan vagyok). Semmi bajom a roma osztálytársaimmal pl. (gimnáziumba járunk, ők néznek le engem) Röviden: Ha normális, akkor igen. L
2013. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem.
2013. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!