Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Ezek után még én kezdeményezzek vagy hagyjam amíg ő fog?

Figyelt kérdés
Elsősorban lány vagyok, két éve és pár hónapja vagyunk együtt barátommal, de idén szeptember óta rengeteget veszekedtünk. Általában a veszekedés tárgya az volt hogy én nem tartom magam a szavamhoz (konkrét eset hogy említettem neki hogy csináltatok bankkártyát és itthon édesanyám nem szerette volna hogy megcsináljam és emiatt nagyon berágott rám). Szóval ilyesmieket képzeljetek el, meg olyat hogy az is baj volt ha egy mondat után nem tettem mosolygós jelet. Mivel külföldön tanul, ritkán jár haza, ma jött meg, és még nem is szólt hogy na megjöttem. Rámírt és úgy hogy "látom nem is érdekel hogy mi van velem"-ennek annyi előzménye van, hogy egy hete letetem egy angol nyelvvizsgát és ahova jelentkeznék egyetemre , nem elegendő az elért pontszám és ezért húzt a száját. Ez odáig fajult hogy ma még ő vágta be nekem hogy nem érdeklem miközben az én üzenetemre válaszolni se méltatott. És ma bevgta hogy ezek után menjek a f*nébe és hagyjam békén. Szóval nem tudom, hogy értitek-e a dolgokat, még mesélnék többet is, de túl hosszúra se akarom. Szóval, ezek után írjak rá, vagy hogy tegyem ? Tanácstalan vagyok...

2013. dec. 21. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsősorban lány, és másodsorban?


A kérdésre válaszolva, mindketten elég gyerekesek vagytok, fel kéne már nőni.

2013. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát gyerekesség. Erre most nem tudok mit mondani. Felnőtt ember vagyok én is, ő is. Ha gyerekességről beszélünk akkor inkább ő mondható annak, mert egy érett férfi nem vislekedik így egy olyan lánnyal/nővel akit szeret. Most az is gyerekesség ha foglalkozok a párkapcsolati problémáimmal? Ne haragudj de ez így jött le.
2013. dec. 21. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!