Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak még? Kezdeményezzek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még? Kezdeményezzek? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú (22) akivel már egy éve beszélek de csak facebookon. Egy iskolába jártunk, de személyesen nagyon ritkán. Állítólag tetszek neki és ő is nekem, de sosem hív el sehova.. Fb-n nagymenő, de egyben érett is jól is néz ki, de élőben nagyon szégyenlős. Úgy gondolom 22 évesen nem a neten kéne élni az életünk, ő is célzott már rá, de még sosem hívott el sehova, képtelen lépni. Mit tegyek?
2011. dec. 21. 19:21
 1/4 A kérdező kommentje:
nagyon ritkán beszéltünk*
2011. dec. 21. 19:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova,az a legegyszerűbb,ha lépni akarsz. Ki tudja,meddig várna még? :)
2011. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De elég büszke lány vagyok, és sosem kezdeményezek. Ő majdnem minden nap ír, és bókol, velem álmodik stb. És mint említettem nagyon érett, de azt szeretném, hogy ő hívjon el.. Múltkor (végre) szóba jött hogy filmezünk, de utána minta nem is beszéltük volna meg. És nekem nincs pofám szóva hozni
2011. dec. 21. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor maradj egyedül a büszkeségeddel. Nem tom mi bűn van abban, hogyha feldobod, hogy mi lenne ha randiznátok? -.-

20L

2011. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!