Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdt a barátom a bulin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdt a barátom a bulin egy lányal, megbocsáltsam?

Figyelt kérdés
2honapja vagyunk együtt..szerdán 'szakitottunk' (nagyon összevesztünk) letiltott fb-röl. és tegnap elment bulizni és lefeküdt egy lánnyal..mit tegyek????? ma meg rámirt h szeret és nem akar elvesziteni és h megbánt mindent.. mit tennétek a helyembe? nembirom :'((
2013. dec. 21. 21:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
most azt irjanem csalt meg.csak elege van h mind faggatom és kivancsi volt mit reagalok..szerintettek?
2013. dec. 21. 21:42
 12/15 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ha szerdán szakítottatok és tegnap, vagyis pénteken feküdt le a csajjal akkor tényleg nem csalt meg.

én nem jönnék vele újra össze, neked sem kéne.

főleg ha nem igaz, hogy volt egy másik lány, akkor miért akar direkt fájdalmat okozni neked? nem szeret.

2013. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem is értem miért gondolkodtál el egyáltalán rajta, hogy meg e bocsáss. Természetes, hogy nem. 2 hónap az semmi, mi lesz két év múlva? Érdekes módom az én párom , csak nők közt dolgozik, de még soha nem tett ilyet és biztos vagyok benne, hogy nem is fog.

letiltott fbről? nem olyan nagy vétek :D de még ő sértődik, vagy neki van még baja?

Legyél okos lány.

2013. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
de az is igaz, hogy elvileg nem voltatok,együtt, úgyhogy végül is nem csalt meg..
2013. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!