Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha rám jön, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iceman614 kérdése:

Néha rám jön, hogy a barátnőm mással is lefeküdt és nagyon rossz érzés! Mit tegyek, hogy elfelejtsem elnyomjam ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudom,hogy hülyeség mert azzal kellene foglalkoznom,hogy most mi van és,hogy most velem van,de amikor rám tör nagyon rossz!:(2 pasival volt egyébként előttem azt mondta egyikkel sem élvezte egy cseppet sem és el se tudott menni.Sok mindenben első vagyok neki:Első akitől el tudott menni akivel élvezi akivel gumi nélkül van stb stb.De nagyon nagyon rossz érzés amikor eszembe jut az a 2 barom az,hogy más is hozzá nyúlt! :S :( Nagyon szeretem!
2013. szept. 2. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
First WOrld Problem. Are you stupid?
2013. szept. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is megvolt
2013. szept. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Ha nagyon szereted, tedd túl magad rajta. Joga volt mással is lenni, akkor sem lehetne egy szavad sem, ha élvezte volna velük, vagy ha nem 2, hanem 20 lett volna.

Hozzá tartozik, és kész. Ha meg nem tudod elfogadni, akkor keress mást, de elég nehéz dolgod lesz.

2013. szept. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
A fiatal lányok legtöbbször azt hazudják, hogy csak 2-3 partnerük volt előtted, de egyikkel sem volt jó nekik, de most bezzeg... Eddig hülyének tartottam őket, de itt annyi ilyet olvasok, hogy még így is féltékenykedtek, talán tényleg rákényszerülnek a kamuzásra. Gondolom az arcára is te verhetted először, meg seggbeküldeni is csak te... KAMU. Minden szava csak kíméletes hazugság.
2013. szept. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik, én is megdugtam. Élvezte, visított, mint egy vaddisznó!
2013. szept. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Többször is megvolt nem volt nagy szám. Sőt haveromnak is megvolt és az egyik spanjának is adtuk körbe mint a béke pipát.
2013. szept. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
teljesen joga volt hozzá, nem voltatok együtt akkor... nyilván most nem hentereg mással.. gondolj bele, ha majd egyszer, mondjuk évek múlva szakítotok, akkor már lehetetlen lesz olyan csajt találnod, aki nem volt minimum 2 pasival.. ha csak nem kezdesz egy 15 évessel.. bár a mai világban 12.. 11... hát.. élvezd a börtönt.. :D
2013. szept. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, a 15 évesek közül is sok a b*szott már, nekem is volt 1:) Ja meg a volt csajomat is 15 előtt d*gtam meg.

Amúgy ez tényleg nagy kamu amit a csajod írt kérdező, nekem is volt egy csajom 4 évig és mindig azt kamuzta, hogy ő márpedig csak rám ujjazza magát, sose gondol másra közbe stb stb. Hát ezt meg ki hiszi el?:D

Ezt csak azért mondta a csajod ,hogy ne bánkódj végette, de amúgy te nem szexeltél előtte mással? Mert akkor mondjuk megértem hogy ezt a kérdést kiírtad.

Én is ilyen voltam, beláttam jó nagy hülyeség, mert a csaj honnan tudta volna, hogy te jönni fogsz később? Akkor és ott azok voltak a pasijai nem te és talán velük képzelte el a jövőjét. Persze tudom, jobb ha te veszed el a szüzességét valakinek, de akkor meg még inkább félre fog menni, mert ki szeretne próbálni még többet.

2013. szept. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nem mondod :D ***** válasza:
Na és neked hányadik volt a barátnőd?
2013. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as válaszoló.. ha tovább olvastad volna a kommentemet, ott van, hogy BÁR A MAI VILÁGBAN... 12..11...

értelmezd már egy kicsit légyszíves, ha már az ember veszi a fáradtságot, és ír valamit.. s:

2013. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!