Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki vagy én túlzom el?

Figyelt kérdés

Barátom egész héten dolgozik, vállalkozó. Azt mondja hogy mindig ki van merülve, így a héten nem találkozunk, megértem, rendben. Szombat és vasárnap vedel a haverjaival, szóltam neki, hogy igazán lehetne velem 1 egész napot, de ő rávágta hogy hisztis p*csa vagyok.

Most akkor?!


2013. dec. 22. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
egy hisztis p*csa vagy! neked van munkád ?
2013. dec. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha vállalkozó,akkor a karácsony miatt pörög,mint a gép mostanában.

ilyenkor kb 4xes a havi bevétel,mert az idióta emberek mindent megvesznek.

2013. dec. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vedel a haverjaival = dolgozik.


Sajnos a munka világában, főleg egy vállalkozóéban, nem ritka, hogy munkatársakkal, volt/leendő munkatársakkal, konkurenciával,stb. kénytelen leülni az ember hétvégenként, szórakozás címén is dolgozni.

2013. dec. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én barátom is meghülyült. Tényleg a karácsonyi hajtás lehet az oka. Jogosnak tartom, de nézd el neki. Viszont, ha ezt egész évben csinéja veled, akkor nem értem miért vagy vele..
2013. dec. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű az egész, ha mindig azt mondja nem ér rá keresel egy férfi közös ismerőst, akire tudod hogy nem haragszik meg... fogod magad beszélsz vele hogy menjen el veled valami helyre pl kocsmába meginni egy italt vagy valami (persze mondod neki mire megy ki a játék) és a barátodnak nem mondod a dolgot, viszont teszel róla hogy megtudja hogy hol voltál és kivel. Ha érdekled akkor féltékeny lesz és elkezd hajtani.Ha nem érdekli akkor meg...tudod mit kell tenned! Persze olyat válassz akire tényleg nem haragszik meg és szívesen segíti ezzel a kapcsolatotokat. Üdv: 22/F
2013. dec. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
...és szívesen összevereti magát.
2013. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!