Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki? Helyettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki? Helyettem a haverját meg a bulit választja.

Figyelt kérdés

Barátommal megbeszéltük tegnap, hogy itt alszik holnap este nálam. Ma este 8-kor írt, hogy a haverjával van egy sörözőben, majd lesz később. Vártam-vártam.. nem jött fel. Megírtam neki, hogy akkor holnap hol meg mikor találkozunk. Erre visszaír egy olyat, hogy fél év után most van itt a haverja és ők csütörtökön bulizni szeretnének szóval napoljuk az együtt alvást, és reméli megértem.


Kicsit kiakadtam. Utálom ha valaki ígér valamit és nem tartja be. Az egyik az, hogy minek írta, hogy lesz később, ha mégsem lesz. Meg legalább szólhatott volna, hogy ne várjam. A másik, tudta jól napokkal ezelőtt, hogy fog jönni a haverja, akkor minek ígérte meg nekem, hogy itt alszik, ha egy nappal előtte lemondja?? Nem is beszéltünk ma 2 percnél többet (azt is csak facen).


Jogosan akadtam ki?? értem én, hogy a haverokkal is kell lenni néha, főleg ha rég látta, de nekem ígérte meg hamarabb. Én ha megbeszélem vele, hogy ekkor és ekkor megyek hozzá, utána meg szól barátnőm, hogy menjünk bulizni, akkor nem bulizni fogok menni, ha a barátomnak hamarabb megígértem valamit. Vagy csak én veszem ezt ennyire komolyan?!


19/L , 22F


2013. ápr. 10. 22:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
63%
a pasik idióták és éretlenek, törődj bele... sztem jogosan akadtál ki de én nem hoznám fel neki úgyis azt szűri majd le belőle h túlreagálod, és jól összevesztek. állj bosszút stílusosan, pl. ha legközelebb te is ilyen helyzetbe kerülsz válaszd a bnődet akk majd megtudja h milyen szar érzés
2013. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt ?
2013. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
15%
szerintem te 1 hisztis pics@ vagy fiatalok vagytok még ne akard kisajátítani..... had éljen a srác 1 kicsit te meg inkább légy megértő főleg ha jó ideje nem látta azt a másik srácot...
2013. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

több, mint két éve.


Szó sincs kisajátításról, egyszerűen utálom, ha megígérnek nekem valamit és utána b*sznak rá.


Elsőnek köszönöm, nekem is ez a kis bosszúállás jutott az eszembe.

2013. ápr. 10. 22:53
 5/37 anonim ***** válasza:
0%
A lányok jönnek-mennek, a barátság örök.
2013. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Ő nem barát, csak egy haver. Szerintem különbség van barátság és haverság között..
2013. ápr. 10. 22:55
 7/37 anonim ***** válasza:

5. nagyon jól írta

sajnos én 1 barátot vesztettem el 1 kapcsolat miatt igaz 5 évig voltam együtt az akkori párommal de ma az ő elvesztése már nem fáj annyira mint a nagyon jó gyerekkori barátom elvesztése

2013. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
43%
A pasik olyanok,mint a gyerekek,mindent meg kell magyarázni nekik.De ha a nő csinál ilyet,akkor sokkal jobban kiakadnak és elmondják mindennek.
2013. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Hála a jó égnek megérkezett a feminista különítmény is.
2013. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
ezt kár felfújni, mert ezt tovább csinálod, csak tönkre teszel mindent, előbb gondolkodj, számolj, semmit nem kell csinálni, bosszúállás? ezért? ne legyél ilyen, nekem nem tetszik, sajnálom, aki adja alád a lovat, majd gondolj akkor is rá, amikor szart csináltál N
2013. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!