Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok olyan fiúval aki még soha életében nem járt diszkóban?

Figyelt kérdés
21 éves szűz fiú vagyok és még soha életemben nem buliztam nem voltam diszkóban. Lányok mi a véleményetek erről?

2013. dec. 22. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne:D
2013. dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Az a véleményem hogy te egy normális fiú vagy :) Nem az a bulizós, piás, cigis, kábítószeres.
2013. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Semmi baj nincs vele.
2013. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ilyen barátom van, nem tartom fontosnak/elvárásnak, hogy diszkóba járjon.
2013. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Zakathol ***** válasza:
100%
#2: Igen, mert az ember vagy soha nem megy buliba, vagy már egyből egy drogos alkoholista. Gratulálok.
2013. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen.:)

Én egész életemben egyszer önszántamból voltam, meg is bántam.

18/L

2013. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek fele nemtől függetlenül alapból rühelli a disco-kat, úgyhogy nem hinném, hogy ez túl nagy hátrány lenne.
2013. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülye 1 kérdés!A Discónak most őszintén mi köze van egy párkapcsolathoz?!
2013. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon járok max évente egyszer szóval nem zavarna. M ég örülnek is neki hogy legalább ott nem kísértik meg más lányok.
2013. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

26 éves srác vagyok. Életemben nem voltam diszkóban meg nem is érdekelnek az ilyen tuc - tucc zajos egyszeri helyek. Nagy dolog...

Az hogy feltetted a kérdést annak 2 oka lehet véleményem szerint:


1. Ha nem vagy bulizós típus: Keress olyan lányt akinek hasonló értékei vannak. Lesz aki díjazni fogja ezt benned és elfogad annak, aki vagy.

Ha eddig ilyesmi diszkóval kapcs. kudarcaid voltak nem a megfelelő személyeknél próbálkoztál.


2. eshetőség:

Ha hiányzik a bulizás (mondjuk diszkóban vagy akárhol amit szeretsz) akkor kelj fel és kezdj el partyzni akár egyedül. Lehet ismerkedni és szerzel 1-2 új ismerőst vagy akár nőt(ez nem lehetetlen). 21 éves vagy és ha élni akarsz akkor élj úgy ahogy jónak látod. Magától egy lány sem fog becsengetni hozzád.

2013. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!